Карпати-юн(Коломия) - ФК Турка-юн 5:1

Юнацький склад коломийських Карпат здобув переконливу перемогу над командою юнаків ФК Турка в рамках 11 туру чемпіонату області. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:1 на користь господарів.

ФОТО МАТЧУ

Юнаки Карпат досягли комфортної переваги вже за стартові 20 хвилин зустрічі, що проходила на стадіоні Юність. На 2-ій хвилині Сергій Дак реалізував 11-метровий, на 17-ій подвоїв рахунок Ярослав Шепетюк, а на 21-ій коломияни вели 3:0 – відзначився Олександр Савчук.

Після такого розвитку подій Карпати дозволили пропустити у власні ворота. На 28-ій хвилині м’яч у ворота господарів забив Чорней. Турківчан на більше в цій зустрічі не вистачило, натомість коломияни ще двічі змушували гостей виймати м’яча з власних воріт. В другому таймі свій дебютний гол у дебютному матчі за юнацький склад Карпат забив Мирослав Камрадський.

Згодом дубль оформив Шепетюк. На його рахунку в цьому сезоні вже 13 голів.

Турнірна таблиця

Карпати-юн (Коломия): Климюк Максим(59 Палійчук), Петранюк Андрій(63 Олексюк), Халабарчук Володимир, Рутковський Ігор, Костюк Володимир, Мартищенко Павло(57хв. Довганюк), Дак Сергій(41хв. Сіщук), Камрадський Мирослав, Крамар Ігор(61хв. Андрусяк Василь), Савчук Олександр(54хв. Ласійчук Андрій), Шепетюк Ярослав.

ФК Турка-юн: Веселовський, Гонташ(41* Фестрига), Маковійчук, Підлетейчук(57* Луцик), Півень, Левандович, Сергенюк(41* Томенчук), Масюк, Чорней, Магурчак, Солоджук(78* Лісецький).

Голи: 1:0 Дак (2' пен.), 2:0 Шепетюк (17'), 3:0 Савчук (21'), 3:1 Чорней (28'), 4:1 Камрадський (50'), 5:1 Шепетюк (55')