Карпати-юн(Коломия) - Покуття-Євромодуль-юн(Снятин) 5:5

У рамках 10 туру чемпіонату області юнацький склад коломийських "Карпат" приймав на своєму полі команду "Покуття-Євромодуль" зі Снятина. Снятинці тижнем раніше обіграли лідера змагань івано-франківську "Ніку", чим скористались коломияни та піднялись на вершину турнірної таблиці.

"Діставши зірку з неба", юнацький склад "Карпат" перший тайм проти снятинців провів препогано. 1:4, плюс 3 вилучення - такий результат першої 40-хвилинки.

Друга половина зустрічі розпочалась зменшенням гандикапу гостей до 2:4, але за 2 хвилини снятинці знов забили у ворота "Карпат". Коломияни кинули всі сили, щоб зрівняти рахунок і досягли свого завдяки влучним пострілам Крамара, Савчука та Рутковського. Останній зрівняв рахунок на 5-ій компенсованій хвилині з 11-метрового.

Важка нічия 5:5 додала в актив команд по очку. Юнацький склад "Карпат" поступається першим місцем у турнірній таблиці "Ніці" тільки за різницею забитих/пропущених.

Турнірна таблиця

Карпати-юн (Коломия): Климюк Максим, Петранюк Андрій, Халабарчук Володимир, Рутковський Ігор, Костюк Володимир, Мартищенко Павло(49хв. Кавацюк Михайло), Дак Сергій(59хв. Ласійчук Андрій), Дудлів Ігор, Крамар Ігор(75хв. Андрусяк Василь), Савчук Олександр, Шепетюк Ярослав.

Покуття-Євромодуль-юн(Снятин): Попович Олексій, Романюк Володимир, Белей Валерій, Круглов Олег, Синюк Назарій, Голинський Павло, Шлемко Віталій, Петришин Юрій, Шевага Петро, Коваль Ігор, Печенюк Віталій(50хв. Голей Петро).

Голи: 0:1 Шевага(5'), 0:2 Романюк(15'), 0:3 Романюк(19'), 1:3 Дак(21' пен.), 1:4 Шевага(37'), 2:4 Савчук(51'), 2:5 Романюк(53'), 3:5 Крамар(62'), 4:5 Савчук(75'), 5:5 Рутковський(80+5, пен.)

Попередження: Круглов Олег(34), Халабарчук Володимир(54), Голинський Павло(64), Шепетюк Ярослав(71), Попович Олексій(79), Халабарчук Володимир(80+5)

Вилучення: Дудлів Ігор(28, Карпати-юн), Коваль Ігор(28, Покуття-Євромодуль-юн), Анатійчук Іван(28*, тренер Покуття-Євромодуль-юн) Халабарчук Володимир(80+5*, Карпати-юн)