Нафтовик-юн - Карпати-юн 1-3

Юнацький склад Карпат здобув звитягу над долинськими однолітками в рамках 6 туру. Рахунок цього поєдинку 1-3.

На 10-ій хвилині пенальті реалізував Сергій Дак, до завершення тайму рахунок подвоїв найкращий бомбардир команди Ярослав Шепетюк. У другому таймі перевагу Карпат ще збільшив Андрій Ласійчук, після чого коломияни пропустили.

Після 6 турів юнацький склад коломийських Карпат розташовується на другому місці, маючи в своєму активі 15 очок. До лідера, юнаків івано-франківської Ніки, 1 бал.

4-й арбітр: Музика Олег

Нафтовик-юн (Долина): Рудий, Тишківський, Юринець, Захарко, Василишин М., Василишин Р., Горфиняк, Копистянський, Бабинчук, Голубка, Хромишин

Карпати-юн (Коломия):  Палійчук(65хв. Климюк), Рутковський, Петранюк, Халвбарчук, Мартищенко, Дак, Ласійчук(62хв. Довганюк), Костюк, Шепетюк, Савчук(53хв. Кавацюк), Олексюк.

Гол: 0-1 10хв. Дак Сергій(пенальті), 0-2 28хв. Шепетюк Ярослав, 0-3 51хв, Ласійчук Андрій, 1-3 52хв. Пеляк.

Попередження: 80хв. Мартищенко(Карпати(К))