Карпати-оштрафували, абрітрів-відсторонили

16 жовтня відбулось засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу. На засіданні були прийняті відповідно наступні рішення:

Суворо попередити ФК "Карпати" (Коломия) за порушення Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2015 року.

 

Зобов’язати ФК "Карпати" (Коломия) до 23 жовтня цього року сплатити ІФФФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 2000,00 грн. за порушення Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2015 року (додаток №2, розділ ІІІ, п.27 – за відмову взяти участь у церемонії нагородження фінального матчу Кубка області з футболу).

За невиконання керівництвом ФК "Карпати" (Коломия) п.2, протоколу КДК ІФФФ №18 від 02 вересня 2015 року (дискваліфікація виконавчого директора ФК "Карпати" (Коломия) п. А.Геника) зобов’язати ФК "Карпати" (Коломия) до 23 жовтня цього року сплатити ІФФФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 500,00 грн. (додаток №2, розділ ІІ, п.8 – за ухилення від виконання вимог Регламенту, рішень Конференції, Виконкому, КДК та АК ІФФФ).

Зобов’язати ФК "Карпати" (Коломия) до 23 жовтня цього року сплатити ІФФФ грошовий обов’язковий внесок у розмірі 500,00 грн. за порушення Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2015 року (додаток №2, розділ ІІ, п.4 – за неетичну, некоректну поведінку після матчу президента ФК "Карпати" (Коломия) п. О.Тарасюка).

За агресивну, неадекватну поведінку вболівальників ФК "Карпати" (Коломия) після закінчення фінального матчу розіграшу Кубка області з футболу зобов’язати "Карпати" (Коломия) провести календарний матч чемпіонату області з футболу серед команд "Карпати" (Коломия) – "Дністер" (Галич) 18 жовтня цього року без глядачів на стадіоні "Юність" у місті Коломия.

Також, 15 жовтня відбулось засідання Виконкому Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної федерації футболу, на якому був розглянутий арбітраж арбітрів ІФФФ Тараса Семанюка та Юрія Синишина у фінальному матчі розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу сезону 2015 року між командами "Карпати" (Коломия) – "Оскар" (Підгір’я).

Заслухавши та обговоривши інформацію голови ІФФФ п. Т.Клима, голови Комітету арбітрів ІФФФ п. Є.Геренди та враховуючи висновок Експертної комісії ІФФФ на засіданні були прийняті відповідно наступні рішення:

1) Відсторонити арбітра матчу Семанюка Тараса та асистента арбітра Синишина Юрія від проведення матчів обласних змагань з футболу безстроково.

2) Направити відеоматеріали фінального матчу Кубку області з футболу та рішення КА ІФФФ від 15 жовтня до Комітету арбітрів ФФУ для надання оцінки дій арбітрів Семанюка Тараса та Синишина Юрія у даному моменті гри.

3) Винести питання на підсумкове засідання КА ІФФФ про доцільність перебування Семанюка Тараса та Синишина Юрія у списках рекомендованих для проведення Всеукраїнських змагань з футболу на 2016 рік.

 

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters