«Карпати» – «Зарінок»(Тисівці) 4:3

ФК „Карпати” Коломия продовжує готуватись до старту в другому колі чемпіонату області з футболу. Провівши 10-денні збори, тепер коломияни зосередили акцент на товариських матчах. У понеділок, 3 серпня, на місцевому стадіоні „Юність” відбувся спаринг з командою „Зарінок” (с.Тисівці), яка виступає в чемпіонаті Чернівецької області.

До міста над Прутом завітала команда, яка після першої частини сезону посідає друге місце в обласному чемпіонаті Буковини. Відразу відзначу, що в наших сусідів ще не стартувало друге коло змагань. Команди одного разу вже зустрічались між собою. В середині квітня цього року вони також провели товариську зустріч і тоді представники Чернівецької області перемогли з рахунком 1:0.

Цього разу матч видався більш багатим на голи. Обидва колективи не відсиджувались в обороні і, незважаючи на статус „товарняка”, показали високі швидкості. Вже в дебюті зустрічі „Карпатам” вдалось забити швидкий гол, але до завершення першої 45-хвилинки гостям вдалось зрівняти рахунок. У другому таймі у воротах команд побувало ще 5 м’ячів, а фінальний свиток арбітра зафіксував мінімальну перемогу коломийської команди з рахунком 4:3.

Та результат цієї зустрічі на часі не є пріоритетом. Як запевнив президент клубу Олександр Тарасюк, головне – це збереження команди і футболу в Коломиї, а також робота проведена за час літньої паузи.

{youtube}0lasvA_EO5I{/youtube}

Також в період перерви в обласному чемпіонаті відбулись суттєві зміни у структурі ГО „ФК Карпати Коломия”, а саме переобрали керівників та роблять все можливе, щоб команда стала насправді народною, а кожен вболівальник мав можливість вступили до лав колективу.

{youtube}Aty8zakDaMM{/youtube}

На завершення спілкування президент „Карпат” повідомив, що найближчого четверга коломияни проведуть ще один спаринг на стадіоні „Юність”. Суперником буде лідер чернівецького обласного чемпіонату – ФК „Волока”. Початок матчу о 18:30.