10 травня в приміщенні Коломийської міської ради відбулась зустріч голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Клима з міським головою м. Коломия Ігорем Слюзарем та президентом місцевого футбольного клубу "Карпати" Олександром Тарасюком.

Шановні вболівальники, шановні члени клубу! Громандська організація "Футбольний клуб "Карпати" Коломия" збирає збори, які відбудуться на стадіоні "Юність" 22 травня, понеділок. Початок зборів о 17:30. На порядку денному єдине питання:
1. Обрання членів правління ГО "Футбольний клуб "Карпати" Коломия"

Відбулося засідання Апеляційного комітету ІФФФ, на якому розглянуто апеляційну скаргу коломийських "Карпат" на рішення КДК ІФФФ від 20 квітня 2017 року.

Апеляційний комітет ІФФФ вирішив частково задовольнити скаргу коломиян: скасувати рішення КДК ІФФФ від 20 квітня 2017 року (протокол №17) в частині дискваліфікації на 1 (одну) календарну гру стадіон "Юність" в м. Коломия за участю дорослого складу ФК "Карпати" Коломия.

Коломийські "Карпати" провели товариський матч на стадіоні "Юність". Команда Любомира Корнути розійшлася миром із ФК "Волока" - учасником обласного чемпіонату Чернівецької області. Присутні на стадіоні глядачі так і не побачили забитих м'ячів - 0:0.

ФК «Карпати» Коломия вирішив закрити матчеву паузу в чемпіонаті області, зумовлену відсутністю гри у рамках 17 туру. Коломияни проведуть товариську зустріч з неодноразовим спаринг-партнером, командою з села Волока, Глибоцького району, Чернівецької області – ФК «Волока». Зустріч відбудеться на коломийському стадіоні «Юність» у вівторок, 25 квітня. Початок о 17:00. Запрошуємо вболівальників.

День народження

Олександр Савчук
Олександр Савчук
виповниться 18 років
31. липня 2017

All for Joomla All for Webmasters