Як інформує новий сайт команди, у середу, 2 серпня, у рамках підготовки до старту нового футбольного сезону ФК "Покуття" Коломия проведе контрольну зустріч з командою "Колос Городенківщини". Матч пройде на стадіоні "Юність". Початок поєдинку о 18:00

Джерело: fcpokuttya.if.ua

10 травня в приміщенні Коломийської міської ради відбулась зустріч голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Клима з міським головою м. Коломия Ігорем Слюзарем та президентом місцевого футбольного клубу "Карпати" Олександром Тарасюком.

Шановні вболівальники, шановні члени клубу! Громандська організація "Футбольний клуб "Карпати" Коломия" збирає збори, які відбудуться на стадіоні "Юність" 22 травня, понеділок. Початок зборів о 17:30. На порядку денному єдине питання:
1. Обрання членів правління ГО "Футбольний клуб "Карпати" Коломия"

Відбулося засідання Апеляційного комітету ІФФФ, на якому розглянуто апеляційну скаргу коломийських "Карпат" на рішення КДК ІФФФ від 20 квітня 2017 року.

Апеляційний комітет ІФФФ вирішив частково задовольнити скаргу коломиян: скасувати рішення КДК ІФФФ від 20 квітня 2017 року (протокол №17) в частині дискваліфікації на 1 (одну) календарну гру стадіон "Юність" в м. Коломия за участю дорослого складу ФК "Карпати" Коломия.

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters