Результати жеребкування 1/4 Кубка області

30 вересня відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд та дата проведення матчів стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2016-2017 років. За допомогою ветерана івано-франківського футболу Миколи Семеновича Пристая були сформовані пари стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років.

Отже, 20 жовтня (четвер) о 15:00 розпочнуться поєдинки наступних пар команд за право виходу у півфінал розіграшу Кубка (першими вказані господарі ігор):

  • ФК "Калуш" (Калуш) – "Оскар" (Підгір'я)
  • "Гал-Вапно" (Галич) – "Тепловик-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ)
  • "Карпати" (Кути) – "Черемош" (Верховина)
  • НФК "Бурштин" (Бурштин) – "Карпати" (Брошнів-Осада)

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що на всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні.

Усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. Матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника).

Якщо основний час матчу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно з Правилами гри у футбол.

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters