Карпати(Коломия)-Дністер (Галич) 3:0 (+відео)

Коломийські «Карпати» здолали на своєму полі галицький «Дністер» у матчі-відповіді стадії ½ фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2015 року. Підопічні Василя Блясецького забили три м’ячі без відповіді і за підсумком двох зустрічей виходять у фінал.

Поразка в Галичі з рахунком 2:1 залишала коломийській команді непогані шанси на прохід у наступну стадію турніру: по-перше, «Карпати» забили м’яч на виїзді; по-друге, команда на рідному стадіоні досить рідко втрачає очки; по-третє, незважаючи на будній день, на «Юності» і цього разу зібралось чимало вболівальників, які завжди женуть команду вперед і вимагають максимального результату.

Суперники активно почали матч. Команди билися за володіння центром поля. Зрештою коломияни  раз за разом фланговими набігами та дальніми передачами швидко долали опорну зону галичан. Але найбільшу небезпеку приносили стандарти у виконанні «Карпат».

Так, на 18-ій хвилині господарі заробили право на кутовий: Руслан Уграк навісив на дальню, а Максим Попадюк виграв боротьбу на другому поверсі та відправив м’яч у ближній кут воріт галичан. Рахунок 1:0 вже був прохідним для коломийських «Карпат», але грати від середини першого тайму на його утримання з таким суперником як  «Дністер» і думки не виникало.

Друге взяття воріт гостей припало на 8-му хвилину другої половини зустрічі і знову футболісти «Карпат» відзначились після подачі корнера. Цього разу подавав Роман Москалик, а головою забивав захисник Ігор Подолюк. 2:0 на табло – фінал все ближче, але один влучний постріл галичан міг би поставити все на початковий етап, тому і на цьому зупинятись було не варто. Відчули цей момент і гравці «Дніпра», яким вдалось створити 2-3 дуже небезпечні моменти.

Напруга в матчі зростала і часто футболісти вдавались до порушень правил. Доходило і до сутичок між футболістами, проте арбітр матчу Олексій Лаврів досить ліберально ставився до таких випадків.

Все на свої місця розставив третій гол у воротах Беднера і не без його помилки. На 86-ій хвилині матчу захисники «Дністра» збили Андрія Ковальчука поруч з власним штрафним майданчиком, виконувати стандарт взявся Роман Москалик. Саме він обвідним ударом відправив м’яч у дальній кут, воротар гостей не зміг зафіксувати сферу, а першим на добиванні був нападник «Карпат» Максим Федорович. 3:0 за чотири хвилини до закінчення основного часу був вироком для галицької команди.

У фінальному матчі за Кубок області коломийські «Карпати» зіграють з підгірським «Оскаром», який завдяки «добрій волі» городенківського «Пробою» не грав півфінальні матчі. Фінал відбудеться 14 жовтня на стадіоні «Рух» в обласному центрі. Початок о 15:00.

Відзначу, що для коломийських вболівальників буде безкоштовний автобус. Виїзд о 12:00 від стадіону «Юність».

ФОТО МАТЧУ

Карпати (Коломия): Кисилиця Юрій, Гнат Іван, Подолюк Ігор, Данилюк Павло, Свірідов Микола, Ковальчук Андрій, Федорович Максим(88хв. Корнута Любомир), Попадюк Максим(90+1хв. Гордей Андрій), Москалик Роман, Уграк Руслан, Шибко Андрій.

Дністер (Галич): Бендер, Данів, Гаврилишин, Калапач, Воробець, Барчук, Вовчук Ю(46хв. Тістик), Томин, Іванишин(46хв. Кицька), Вовчук Я., Деренюк.

Голи: 1:0 Попадюк Максим (18’), 2:0 Подолюк Ігор (53’), 3:0 Федорович Максим (86’).

Попередження: Шибко (Карпати), Вовчук Я. (Дністер), Томин (Дністер), Калапач (Дністер), Деренюк (Дністер).

Вилучення: немає.