Дністер (Галич) - Карпати (Коломия) - 2:1

Коломийські "Карпати" в Галичі програли у першому матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області команді "Дністер" з рахунком 2:1.

На 28-й хвилині матчу рахунок відкрив найстарший гравець команди господарів Ігор Калапач. Він не надто потужно пробив з-за меж штрафної в дальній кут. Воротар "Карпат" вже "постелився" щоб спіймати сферу, але м’яч підступно(чи вірніше буде сказати неприродно) відскочив від газону і залетів у сітку воріт.

Однак коломиянам вдалося вирівняти становище вже на першій компенсованій хвилині до першого тайму. "Карпати" отримали право на пробиття 11-метрового штрафного удару, а штатний пенальтист Руслан Уграк його реалізував.

За кілька хвилин до цього коломийська команда фактично залишилась без нападників. Травми зазнав Максим Федорович, якому покинути поле допомагали одноклубники. Нагадаю, що інший нападник "Карпат" Любомир Корнута продовжує відновлюватись. Тай загалом під час цієї зустрічі ще як мінімум чотири футболісти в зелених футболках могли достроково завершити матч через грубі порушення з боку галичан. За таку гру футболісти "Дністра" по заслузі отримали 5 попереджень від арбітра, одне з яких виявилось другим для Ярослава Вовчука.

Однак перед тим як залишитись в меншості господарі заробили право на пробиття пенальті. Захисник "Карпат" збив суперника на самісінькій лінії карного майданчика, а арбітр без вагань вказав на 11 метрів. Пенальті на 70-ій хвилині реалізував Назар Данів.

У час, що залишився "Карпатам" не вдалось відзначитись у воротах "Дністра", незважаючи на чисельну більшість з 77-ої хвилини.

Перший бій програний, але ще не програна війна... Матч-відповідь відбудеться 23 вересня на коломийському стадіоні "Юність".

ФОТО МАТЧУ

Дністер (Галич): Бендер, Данів, Гаврилишин, Воробець, Цицька, Вовчук Ю.(90+2хв. Космірак), Томин, Калапач, Іванишин(78хв. Галян), Вовчук Я., Деренюк.

Карпати (Коломия): Кисилиця Юрій, Блонський Олег, Подолюк Ігор, Данилюк Павло, Свірідов Микола, Ковальчук Андрій, Федорович Максим(46хв. Попадюк Максим), Москалик Роман, Уграк Руслан, Шибко Андрій, Гордей Андрій(81хв. Гнат Іван).

Голи: 1:0 Калапач (28’), 1:1 Уграк Руслан (пенальті 45+1’), 2:1 Данів (пенальті 70’).

Попередження: Москалик (Карпати), Подолюк (Карпати), Вовчук (Дністер), Цицька (Дністер), Томин (Дністер), Деренюк (Дністер).

Вилучення: 77хв. Вовчук (Дністер) – за друге попередження (груба атака суперника)