Карпати(Коломия) – ФК Калуш 1:1 (пен. 4:3)

У середу, 26 серпня, на коломийському стадіоні "Юність" відбувся матч 1/4 фіналу Кубку Івано-Франківської області між ФК «Карпати» Коломия та ФК «Калуш».

Коломиянам вдруге протягом чотирьох днів довелось приймати на своєму полі футболістів з Калуша. Спершу це була зустріч в рамках чемпіонату області, в якій гості святкували перемогу з рахунком 0:2. Цього разу відбувалась кубкова битва за вихід в півфінал.

Загалом матч пройшов у безкомпромісній боротьбі, у якій важко віддати комусь перевагу. У певні інтервали кращими виглядали коломияни, проте гострі уколи калушан коригували загальне враження від гри. В середині першої половини гри команди обмінялись небезпечними моментами. Відкривати рахунок могли гості, які не реалізували вихід сам на сам. Все ж, ближче до перерви м’яч побував у сітці воріт калушан. "Карпати" подали кутовий, у штрафній гравець ФК "Калуш" зіграв рукою, після чого виніс м’яч за межі карного майданчика, звідки Андрій Ковальчук потужним ударом відправив кулю в сітку воріт гостей. Свисток арбітра!!! 1:0 - подумали всі присутні на стадіоні, чи призначене пенальті... 0:0 - вирішив арбітр матчу, вгледівши порушення правил з боку "Карпат".

{youtube}Tego4QA3o7A{/youtube}

У другому таймі команди стартували із невеличкого сумбуру, обумовленого високим рівнем напруження. Частіше траплялись зупинки у грі через порушення правил. Проте вже невдовзі рахунок відкрили. Калушани виконали навіс у штрафну зону коломиян, захисник "Карпат" скидав м’яч головою на голкіпера, але в недодачу. Нападник гостей поборовся і у підсумку м’яч після рикошету від Романа Гаврилюка залетів у ворота.

Такий розвиток подій не влаштовував господарів і через 7 хвилин після пропущеного м’яча "Карпати" встановили паритет. Гравець "Калуша" зіграв рукою у своєму карному майданчику, за що, цього разу, суддя призначив 11- метровий штрафний удар. Пробивати пенальті підійшов Руслан Уграк та майстерно розвів воротаря та м’яч по різних кутах.

Основний час матчу закінчився з рахунком - 1:1. Тож, за регламентом турніру, команди ще зіграли два тайми по 15 хвилин. Але й в цей час переможця вони не виявили. Тож, командам довелось пробивали післяматчеві пенальті.

Влучнішими виявилися гравці коломийських "Карпат" - 4:3. У наступний етап Кубку області проходять підопічні Василя Блясецького.