ФК Гвіздець - Карпати (Коломия) 1:5

У середу, 12 серпня, на футбольних полях франківщини відбулись матчі 1/8 розіграшу обласного кубка. На цій стадії змагань волею жеребу коломийським „Карпатам” дістався ФК „Гвіздець”. Нагадаю, що на попередньому етапі гвіздецька команда вибила пістинський „Кремінь”, а коломияни "Медик-Краснопіль" з Солотвина.

Футболістам „Гвіздця” вдалось відкрити рахунок вже в дебюті матчу. На 10-ій хвилині коломияни провалили центр оборони, дозволивши Івану Гайдичуку розстріляти власні володіння. Після такого непереконливого старту „Карпати” кинули багато сил на атакувальні дії і досягли бажаного ще в першому таймі. Рахунок зрівняв Максим Попадюк(19хв.), а згодом Руслан Уграк(40хв.) вивів коломиян вперед. Вже в компенсований до першого тайму час Попадюк і зовсім оформив дубль.

По перерві тренер команди Василь Блясецький дав можливість проявити себе молодим футболістам. На поле вийшли Костюк та Савчук, до речі останній ще збільшив перевагу „Карпат”, відзначившись на 77-ій хвилині.

Останній гол в матчі був зафіксований за дві хвилини до завершення основного часу. Щоправда це був автогол, автором якого став Василь Слободян.

Матчі наступної стадії розіграшу Кубка області відбудуться 28 серпня.

Резервний арбітр: немає

ФК Гвіздець: Запотічний, Ясуник(46хв. Слободян), Михайлищук, Бицкало(49хв. Корнута), Бойків, Матійчук, Гайдичук, Цибуляк, Гайдичук, Коновалик, Томашевський.

Карпати (Коломия): Кисилиця Юрій(68хв. Луцаєв Роман), Рутковський Ігор(46хв. Костюк Володимир), Блонський Олег, Подолюк Ігор, Данилюк Павло, Свірідов Микола, Попадюк Максим, Гаврилюк Роман, Москалик Роман, Уграк Руслан, Петранюк Андрій(46хв. Савчук Олександр).

Голи: 1:0 Гайдичук (10'), 1:1 Попадюк Максим (19'), 1:2 Уграк Руслан (40'), 1:3 Попадюк Максим (45+2'), 1:4 Савчук Олександр (77'), 1:5 Слободян (авто гол, 88').

Попередження: 45+1хв. Рутковський(Карпати), 81хв. Томашевський (ФК Гвіздець).

Вилучення: немає.