Результати жеребкування 1/8 Кубку області

Сьогодні, 7 серпня 2015р., в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулось жеребкування стадії 1/8 Кубку області. В результаті складено 8 пар команд, які поборються за вихід до наступної стадії змагання. Відзначу, що з цього етапу в боротьбу вступає минулорічний володар трофею – «Карпати» з Брошнів-Осади.

Коломийським «Карпатам» волею жеребу доведеться зіграти з лідером першості другої ліги Регіон «Південь» - ФК «Гвіздець».

Єдина пара, в якій зійдуться команди з чемпіонату області – це пара ФК Турка – Тепловик-ДЮСШ № 3 Івано-Франківськ.

Як бачимо з результатів, під час жеребкування був поділ команд на сіяних/несіяних. Матчі відбудуться 12 серпня. Початок о 17:00.

Нагадаємо, що усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. На всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом жеребкування. Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні. Якщо основний час матчу завершився внічию, то призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.