Жеребкування 1/8 Кубка проведуть 7 серпня

Вчора відбувся останній перенесений матч стадії 1/16 фіналу розіграшу Кубку Івано-Франківської області з футболу.  Тож визначились всі учасники стадії 1/8 розіграшу Кубка області. Ними стали команди:
ФК "Гвіздець" (Гвіздець)
"Ніка-Івано-Франківськ" (Івано-Франківськ)
ФК "Калуш" (Калуш)

Нагадаюємо, що усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. На всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом жеребкування. Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні. Якщо основний час матчу завершився внічию, то призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.

Найближчої п'ятниці, 7 серпня, в приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу відбудеться жеребкування 1/8 фіналу обласного кубка. Початок заходу о 13:00.