24 червня стартує розіграш Кубку області з футболу

Наступної неділі на полях Франківщини стартує розіграш чергового Кубку області з футболу. В цьому році в кубкових перегонах за головний трофей змагатиметься 31 команда: 15 представників першої ліги, 15 – другої та володар Кубку Косівського району минулого року ФК "Кремінь" (Пістинь).

Нагадаємо, що згідно Регламенту обласних змагань до участі в розіграші Кубку Івано-Франківської області з футболу сезону 2015 року допускаються володарі Кубку міст та районів області сезону 2014 року.

Крім ФК "Кремінь" до обласної федерації футболу з проханням включення до складу учасників розіграшу Кубку області сезону 2015 року звертався ФК "Арсенал" (Вербовець) – фіналіст Кубку Косівського району 2014 року, але у цьому проханні ФК "Арсенал" було відмовлено, оскільки допущення цього клубу до кубкових змагань порушує вимоги Регламенту розіграшу Кубку області з футболу сезону 2015 року.

Сьогодні, 19 червня, в офісі обласної федерації футболу відбулось засідання Комітету з проведення змагань, на якому були затверджені пари команд та дати проведення матчів 1/16 фіналу розіграшу Кубку області з футболу сезону 2015 року, а саме:

24 червня (середа), початок матчів о 17:00

 • ФК "П'ядики" (П'ядики) – "Оскар" (Підгір'я)
 • ФК "Обертин" (Обертин) – "Пробій" (Городенка)
 • "Черемош" (Верховина) – "Гуцульщина" (Косів)
 • "Чайка" (Вільхівці) – "Придністров'я" (Тлумач)
 • "Нептун" (Заболотів) – "Покуття-Євромодуль" (Снятин)
 • "Енергія" (Бурштин) – "Дністер" (Галич)
 • "Медик-Краснопіль" (Солотвин) – "Карпати" (Коломия)
 • "Лімниця" (Перегінське) – "Карпати" (Болехів)
 • "Колос" (Братківці) – "Нафтовик" (Долина)
 • "Вихор" (Ямниця) – "Галичина" (Івано-Франківськ)
 • "Бескид" (Надвірна) – "Тепловик" (Івано-Франківськ)
 • "Прут" (Делятин) – ФК "Турка" (Турка)
 • "Кремінь" (Пістинь) – ФК "Гвіздець" (Гвіздець)

25 червня (четвер), початок матча о 17:00

 • ФК "Битків" (Битків) – "Ніка-Івано-Франківськ" (Івано-Франківськ)

30 червня (вівторок), початок матча о 17:00

 • "Дністер-Рітас" (Побережжя) – ФК "Калуш" (Калуш)

Команда "Карпати" (Брошнів-Осада) на правах минулорічного фіналіста даного турніру стартує в розіграші Кубку області з футболу сезону 2015 року розпочинаючи зі стадії 1/8 фіналу.

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, якщо ігри у червні місяці дорослих команд чемпіонату та першості області зважаючи на спекотливу погоду розпочинаються о 18:00, всі матчі стадії 1/16 фіналу розіграшу Кубку будуть розпочинатись о 17:00. Це обумовлено тим, що для виявлення переможця пари можливо буде потрібен додатковий час, або навіть серія одинадцятиметровий штрафних ударів.

На всіх етапах розіграшу Кубку області суперники визначаються шляхом жеребкування. Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

Усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. Матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубку області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника).

Якщо основний час матчу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно Правил гри у футбол.

Фінальний матч розіграшу Кубку області проводиться з однієї гри. Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Виконком, Президія або Комітет з проведення змагань ІФОФФ.

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження, які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості області не враховуються в іграх розіграшу Кубку та Суперкубку області і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення, які отримали футболісти у іграх чемпіонату, першості областівраховуються в іграх розіграшу Кубку та Суперкубку області і навпаки.

http://ifff.if.ua

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters