«Карпати» заплатять за поведінку своїх уболівальників, «Газовик» за порушення Регламенту.

«Карпати» заплатять за поведінку своїх уболівальників, «Газовик» за порушення Регламенту. 7 листопада Контрольно-дисциплінарний комітет Івано-Франківської обласної Федерації футболу оштрафував клуби-учасники матчу за Суперкубок області 2013 на загальну суму у розмірі 2 тис. гривень.

За скандування нецензурних висловів та використання піротехнічних засобів вболівальниками коломийських «Карпат» 3 листопада 2013 року під час матчу за Суперкубок області 2013 з богородчанським «Газовиком» коломийський клуб оштрафований на 1 тисячу гривень. Ще 500 гривень штрафу отримав головний тренер «Карпат» Василь Блясецький.

Читайте також: Блясецький оштрафований за непристойний жест.

500 гривень штрафу має заплатити і богородчанський «Газовик» за порушення Регламенту обласних змагань з футболу після матчу за Суперкубок Івано-Франківської області з футболу сезону 2013 року між командами «Карпати» Коломия - «Газовик» Богородчани.

Дисциплінарні санкції також застосовані до гравців богородчанського «Газовика». За недисципліновану та неетичну поведінку після матчу за Суперкубок дискваліфіковано на 5 (п’ять) календарних матчів обласних змагань з футболу гравця футбольного клубу «Газовик» Богородчани п. А. Соколенка і за те ж порушення 3 (три) календарні матчі дискваліфікації отримав Т. Мельничук.

Відзначу, що після матчу за Суперкубок 2013 в рапорті арбітра було відзначено, що Соколенко та Мельничук навмисно ставали на ноги асистенту арбітра Івану Салашу.

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters