Карпати (Коломия) - володар Суперкубка області 2013

Свято у «місті над Прутом» триває! Фінальним акордом футбольного сезону для Івано-Франківської області став матч за Суперкубок між командами «Карпати» Коломия та «Газовик» Богородчани. Цей суперматч відбувся у неділю, 3 листопада, на тлумацькому стадіоні «Колос» і завершився мінімальною перемогою номінальних господарів – команди «Карпати» 1:0. Єдиний гол в середині другого тайму забив Олексій Родевич, вдало виконавши штрафний удар. Таким чином після річної перерви коломийські «Карпати» повернули Суперкубок області до рідного міста.

Обом командам було що доводити. Коломийські «Карпати» здобули чемпіонство, але програли боротьбу за кубок саме «Газовику», натомість богородчанці стали володарями Кубку, але задовільнились тільки срібними нагородами чемпіонату. Тож матч за Суперкубок став для обох команд «матчем істини», матчем в якому знайшли відповідь на запитання: «Хто ж сильніший в області?».

Перше, що кинулось в очі по прибуттю на тлумацький стадіон – це футбольний газон, чи, вірніше, його відсутність на багатьох ділянках поля. Навіть суддівська бригада оцінила його на трійку. Схоже, обласна федерація вирішила зекономити на проведенні матчу за Суперкубок в Тлумачі. На цьому «ліричний відступ» завершимо і перейдемо до самого матчу.

Більше фото ТУТ

Перші двадцять хвилин гра проходила без воріт, зате з неймовірною боротьбою в середині поля, подекуди з жорсткими фолами у виконанні богородчанців. Арбітр в цих епізодах повів себе досить ліберально. А далі команди розпочали пристрілюватись. Спершу комбінація Веретка-Родевича завершилась потужним ударом по володіннях «Газовика», але Макогон був на місці. А номінальні гості відповіли кількома навісами в штрафну «Карпат», які завершувались небезпечними ударами головою. Кульмінацією першої 45-хвилинки стало призначення пенальті на першій компенсованій хвилині, за, начебто, фол Огаля на Данищуку. Арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку, хоча на відео чітко видно, що захисник «Карпат» не фолив. Пробивати пенальті взявся Володимир Боришкевич, але переграти Кисилицю йому не вдалось. Кіпер коломиян витягнув м’яч кута, перевівши на кутовий. Відразху після цього команди пішли на перерву.

{youtube}UVJECFmw0QU{/youtube}

Другий тайм знову ж таки активніше розпочали номінальні гості, які практично одразу створили чудовий момент для взяття воріт суперника. Але, вийшовши віч-на-віч із Юрієм Кисилицею нападник "Газовика" трохи невдало обробив м'яч і не зумів переграти голкіпера. Останній, до слова, знову відіграв просто чудово в цьому епізоді - скоротив кут обстрілу та парирував удар, після чого ще й отримав удар ногою по голові.

Далі ініціативу перехопили коломияни і в середині другого тайму відкрили рахунок. Олексій Родевич з гострого кута завдав прямий і дуже сильний удар, який пройшов крізь стінку «Газовика» і прошив ближню дев’ятку Макогона 1:0.

{youtube}2w8ECZ_LsAI{/youtube}

Після цього «Карпати» прогнозовано віддали ініціативу, зосередившись на захисті своїх володінь. Підопічні Микуляка, та й зрештою і сам Микуляк, який вийшов в другому таймі, раз-по-раз накочували хвилі атак, але захист коломиян зіграв на відмінно.

У підсумку 1:0 – «Василь Блясецький і компанія» до чемпіонства додають не менш престижний трофей – СУПЕРКУБОК ОБЛАСТІ 2013!