Турка та Богородчани розіграють Кубок області

Після нічиєї у Галичі футболісти «Гал-Вапно-Енергетика» були налаштовані лише на перемогу у Турці. Тим паче, що команда виступає у нижчому за рангом дивізіоні. Тому на гру налаштовувалися гості серйозно. А от турківчан влаштовував рахунок 0:0 та 1:1. За таких варіантів чи при перемозі команда із Коломийського села ставала фіналістом розіграшу Кубка Івано-Франківської області. Слід зазначити одразу, що місцевим футболістом вдалося досягнути потрібного результату. 

Одна з атак принесла команді Турки 11-ти метровий в другій половині зустрічі. Його реалізував Василь Червінський. До закінчення матчу нічого не змінилося. 

Дебютанти першості області перемогли багаторічного учасника чемпіонатів Прикарпаття. Таким чином турківська команда в рік свого дебюту на обласному рівні одразу ж потрапила до фіналу Кубка області. 24 серпня в День Незалежності турківчани боротимуться за трофей з «Газовиком». Остання команда переграла долинський «Нафтовик» 4-0. Ігри фіналу відбудуться у Тлумачі. Побажаємо єдиній команді Коломийщини, яка продовжує боротьбу за трофей лише перемог.

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters