В день Перемоги без перемоги... Карпати програють Газовику(оновлено)

Понад дві тисячі мешканців Коломиї прийшли на стадіон «Юність» щоб підтримати улюблену команду «Карпати». А ось по завершенню матчу 1/8 Кубка області між місцевою командою та богородчанським «Газовиком» позитиву коломияни не випромінювали. «Зелено-білі» поступились у серії післяматчевих пенальті.

Склади команд
«Карпати» Коломия                                             «Газовик» Богородчани
8  Пислар Вадим (1990)
Президент : Божик Андрій                              Президент: Паранюк Я.Д.
Нач.команди: Тарасюк Олександр               Тренер: Микуляк О.В.
Тренер: Блясецький Василь
Лікар: Настюк Микола
 Цей матч обслуговували:
Арбітр: Лаврів Олексій (м.Івано-Франківськ)
Асистенти: Колюшко Максим (м.Івано-Франківськ) та Соколов Сергій (м.Івано-Франківськ)
Резервний: Загнибіда Ігор (м.Івано-Франківськ)
Інспектор матчу: Ігор Овчар (м.Івано-Франківськ)
Делегат матчу:  Тарас Клим (м.Івано-Франківськ)

Голи:
Веприк Олег 42 хв. 1-0, Микуляк Олександр 69 хв. 1-1.
Пенальті:
Олійник (+) 2-1, Мотуз (+) 2-2, Михайлів(-) 2-2, Маковійчук (+) 2-3, Веретко (-) 2-3, Микуляк (+) 2-4, Нестерук (-) 2-4

В домашньому матчі коломияни були переконані, що путівка до наступної стадії розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу, суто формальна річ. Можливо такої ж думки притримувались і гравці коломийських «Карпат», розпочавши гру слабкіше за гостей з Богородчан. Перший потенційно гольовий момент виник біля воріт Кисилиці на 25 хвилині матчу: Ігор Долотко з близької відстані розстрілював голкіпера коломиян, але не влучив у дальній кут. Після цього епізоду гра команд фактично вирівнялась, перемістившись ближче до центру поля, а під завісу першого тайму вибухнув оваціями коломийський стадіон. Олег Веприк на підступах до штрафної «Газовика» взяв на себе ініціативу, накрутив двох захисників та без шансів для Макогона пробив у дальній кут 1-0.

Другу половину зустрічі набагато активніше розпочали господарі. До 60-ої хвилини справжні пожежі виникали біля воріт «Газовика». Нестерук та Срібний з кількох метрів пробивали по воротах та Макогон був на місці, плюс дві гри рукою захисників Богородчан у власній штрафній протягом однієї хвилини. Вболівальники, які цього святкового дня завітали на «Юність» ці руки бачили, а ось головний арбітр Лаврів – ні… Відразу пригадується фраза: «Очки н-н-нада?». А ось тут і спрацювало правило – не забиваєш ти, забивають тобі. Той же Лаврів вигадує штрафний в 25-30 метрах від воріт «Карпат» і Олександр Микуляк реалізує його потужним пострілом у кут Кисилиці 1-1. Мали нагоду коломийські футболісти й не доводити справу до додаткового часу, але на останніх хвилинах забракло влучності нападнику коломиян Андрію Нестеруку.

Матч перейшов у два екстра тайми. Темп гри не знижувався, а напруга наростала. Ключовим моментом стало вилучення голкіпера коломийських «Карпат» на 111 хвилині матчу за, як пояснила суддівська бригада, фол останньої надії, хоча в цьому епізоді ще питання хто був перший на м’ячі і хто фолив. З цього часу рамку воріт господарів захищав Олекса Тріщук.

А далі були пенальті…  Думаю, тут багато хто з уболівальників та й самих футболістів пригадав 11-метрові удари в минулорічному матчі за Суперкубок області. Нагадаю, що тоді коломийські «Карпати» поступились «Карпатам» яремчанським.

У лотереї за чвертьфінальну путівку Кубку області вирішальну роль зіграв воротар «Газовика» Макогон, який одного разу парирував удар господарів. Ще два нереалізованих пенальті були потраплянням у стійку та перекладину. Єдиний хто пробив богородчанського голкіпера був Андрій Олійник. У свою чергу «газовики» не промахувались.

Констатуємо факт – коломийські «Карпати» припиняють свій похід за обласним трофеєм на такій ранній стадії. Хтось скаже винні арбітри, хтось припише сюди й головного тренера… Але тут вина самих футболістів, адже з такою кількістю моментів та їх майже нульовою реалізацією далеко не заїдеш.

А також відзначу рівень акторської майстерності футболістів "Газовика". Складається враження, що саме цим аспектом підготовки вони займались у міжсезоння. А самому Макогону можна Оскара вручити...