Карпати - Газовик. Анонс матчу 1/8 Кубка області.

У четвер, 9 травня, на коломийському стадіоні „Юність” ФК „Карпати” прийматимуть богородчанський „Газовик”. Підопічні Василя Блясецького після чотирьох турів показують 100-відсотковий результат у поточному чемпіонаті області, й відступати у кубковому протистоянні також не збираються. Інша справа – „Газовик”, який в трьох матчах здобув чотири залікові пункти. Проте, вже багато хто охрестив це протистояння найпринциповішим у поточному сезоні.

Отже, 

Кубок Івано-Франківської області, 1/8 фіналу

9-го травня 2013 р., 17:00

Коломия, стадіон „Юність”

Команди вже зустрічалися цього сезону в чемпіонаті, тоді на футбольному полі села Королівна коломияни відсвяткували мінімальну перемогу 1-0. Не варто також забувати й те, що цей єдиний гол „Газовик” „привіз” собі сам: захисник богородчанської команди Мотуз не вдало зіграв на другому поверсі у власній штрафній, переправивши м’яча у власні ворота. Якісніше повинен був зіграти в цьому епізоді й голкіпер гостей – Макогон.

„Карпати” продовжують показувати якісний результат, але далеко не ідеальну гру. Проблем з переходом з захисту в напад не виникає, а з’являються вони на підступах до штрафної – то немає останнього пасу, то шкутильгає реалізація. Яку тактичну схему виставить Блясецький на поточну гру сказати важко... але те, що „Карпати” гратимуть з оглядом на захист вже напевно. В цьому матчі першочерговим завданням стоятиме результат.

 

Минулий сезон:

12 тур. Карпати(К) 1-0 Газовик

27 тур. Газовик 2-2 Карпати(К)

 

Форма команд:

"Карпати" Коломия

Карпати(К) - Газовик         1 - 0

Сокіл - Карпати(К)  0 – 2

Карпати(К) -            Снятин          2 - 1

 

"Газовик" Богородчани

Карпати(К) - Газовик         1 - 0

Газовик - Гуцульщина        3 – 0

Карпати(Я) - Газовик          3 - 3

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters