Олексій Родевич: "...збори були проведені на високому рівні..."

Після завершення першого навчально–тренувального збору коломийських "Карпат", інтерв’ю клубній прес–службі дав нападник команди - Олексій Родевич.

-          Твої враження від організації та умов проведення зборів…

-          Можу сказати що збори були проведені на високому рівні як для команди, яка ставить перед собою завдання перемогти в Чемпіонаті області. Ми досягли певних вершин в аматорському футболі, але хочеться більшого! Умови були хороші, в іншому випадку ми б не мали бажання повернутись назад в Шаян на наступні збори. Всі футболісти разом з головним тренером виконали план роботи на перші підготовчі збори, готуємося до других!!!

-          За великим рахунком, склад коломийських «Карпат» зазнав незначних змін порівняно з попереднім сезоном. Оціни теперішній склад.

-          Так склад зазнав змін, але я вважаю, що це до кращого. В команду прийшли досвідчені гравці, які повинні допомогти виконати ті завдання поставлені керівництвом клубу.

-          Чим відрізняється підхід до тренувального процесу колишнього головного тренера команди і теперішнього?

-          На рахунок тренерів я тобі нічого не скажу тому, що я не працював ні з Дубровним, ні з Блясецьким. Обидва тренера хороші, але зараз головним залишився Блясецький, тому будемо керуватись його поглядами, схемами і тактичними побудовами на футбольному полі.

-          Ходили слухи, що футболісти на зборах бігають кроси. Скільки кілометрів ти пробіг, не враховуючи ігрових вправ?

-          Звичайно, які збори без кросів… Кожен тренер має певні плани на збори. Так, ми набігали певний кілометраж на зборах і я вам скажу він не є маленький. Був крос на дистанцію у 8 кілометрів, ще й на час!!! Крім того бігали ще відрізки, човники і т.д.

-          Чи подобається  тобі нова емблема команди?

-          На рахунок нової клубної емблеми, то вона оригінальна і сучасна, і дивиться дуже гарно!!! 

-          Яку максимальну кількість голів за сезон ти забивав на професійному чи аматорському рівні? Яку планку ти поставив собі на поточний сезон?

-          На професійному рівні найбільше забивав за МФК Миколаїв – 30 ігор 17 голів, а на обласному – за ФК Королівка 27 голів за сезон. На найближчий сезон я поставив собі за мету стати кращим бомбардиром чемпіонату.

-          За сумісництвом ти ще й тренер юнацької команди. Коли розпочинаєте збори і що очікувати він юнаків у новому сезоні?

-          Так я ще працюю тренером юнацького складу разом з Андрієм Срібним(до речі, він 25 грудня став батьком – ВІТАЄМО!!!). Юнаки збираються 6 березня і протягом двох тижнів два рази в день будуть проводитись тренування на фізику і витривалість. Вже на других зборах будуть техніко-тактичні вправи разом з товариськими іграми, яких є в планах 3.

-          Оціни ефективність коломийських фанатів? Що б ти змінив чи додав перебуваючи у фанзоні?

-          Щодо фанатів, то тут питань немає. Кращих фанатів як в Коломиї ще треба пошукати. Про вдосконалення фан-сектора і змін я би безпосередньо обговорив з фанатами ФК Карпати Коломия та президентом клубу, та гравцями команди. Вважаю, що наші фанати заслуговують більшого…

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters