Юрій Дубровний: рахунок говорить сам за себе...

 

Юрій Дубровний: рахунок говорить сам за себе... Головний тренер коломийських Карпат Юрій Дубровний прокоментував розгромну перемогу своєї команди у Долині над місцевим Нафтовиком.

 „Всі розуміли, що поїздка до Долини не буде легкою. В підсумку рахунок говорить сам за себе, ми виявились сильнішими. Ми побудували гру від атаки, більше володіли ініціативою, більше комбінували. З перших хвилин матчу на полу вийшов Іван Щеглюк, тим більше він уродженець Долини, а як відомо вдома грати легше. Іван показав, що вміє грати у футбол на хорошому рівні і ми тільки раді, що він двічі відзначився на полі рідного міста.

 

Далі будемо готуватись до матчу з Богородчанами. В цьому матчі фактично вирішиться доля срібних нагород. Щодо складу на матч з Газовиком, то він практично не відрізнятиметься він сьогоднішнього. Тарас Сивка до матчу 100% не відновиться, Валерій Блажко ще не готовий, тільки починає набирати форму. На п’ятницю на 15-у годину в нас назначене тренування на Юності. До наступного матчу підійдемо зі всією відповідальністю.”

Нагадаємо, що коломийські Карпати на виїзді розгромили долинський Нафтовик із рахунком 4-0.

День народження

Любомир Корнута
Любомир Корнута
виповниться 36 років
09. грудня 2017

All for Joomla All for Webmasters