Карпати завершили збори. Коментар Блясецького В.В.

 

Карпати завершили збори. Коментар Блясецького В.В. Коломийські «Карпати» завершили двотижневі збори вечірнім тренуванням на стадіоні «Юність». Саме в суботу, 4 серпня, на тренуванні команди можна було побачити фактично остаточний склад команди на другу частину сезону. Після тренування нам вдалось поспілкуватись зі спортивним директором клубу Блясецьким Василем Васильовичем.

 

-         Які завдання ставляться перед командою «Карпати» на другу частину сезону?

-          Завдання у нас тільки найвищі. Команда повинна досягати максимального результату в кожному матчі, а футболісти, зважаючи на конкуренцію, доказувати своє право на вихід в основному складі. Звичайно, будемо намагатись перемогти в чемпіонаті та кубку області, та досягти максимуму в Аматорському чемпіонаті.

-         Перед зборами велась розмова, про те, що потрібно підсилити всі ланки в команді, крім воротарів.

-         Справді, воротарів ми не шукали, а підсилення отримали суттєве. По-перше, в команді з’явились  два сильних нападника – це Олійник(попередня команда Карпати(Яремче)) та Андрій Нестерук (Прикарпаття(Івано-Франківськ)). Також підсилили середину поля і захист, залучивши в команду Тараса Сивку та Миколу Свірідова (Карпати(Яремче)). Можливе прибуття ще двох футболістів.

-         Хто під час зборів покинув команду та чи є в команді травмовані?

-         Слава Богу, під час зборів ніхто з футболістів не отримав серйозного пошкодження, всі здорові та готові до боротьби. Як повідомлялось раніше, команду покинули три футболісти…

-         Під час зборів коломияни провели два товариських матчі. В одному розгромно перемогли (примітка автора Карпати-Гуцульщина 6-2), а в другому поступились (ФК Чаквар-Карпати 3-1). Чи задоволені Ви фізичним станом гравців?

-         В товариських матчах ми перевіряли гравців. Ми давали грати всім, для того щоб кожен міг себе проявити з кращого боку… Так поразка від угорського клубу прикра, але і команда вища класом, і ми виглядали дуже добре. Пропустивши два безглузді м’ячі після помилок захисту, плюс один зі штрафного, в другому таймі ми фактично не випускали їх з власної половини поля. Фізичну готовність гравців потихенько підтягуємо.

-         Подейкують, що фінальна частина чемпіонату України серед аматорів відбуватиметься в Коломиї…

-         Поки офіційного листа з підтвердженням ми не отримали…

-         Варто відзначити, що давненько на «Юності» в серпні поле виглядало настільки якісно. Що для цього робиться?

-         Протягом літа докладалось чимало зусиль для збереження поля в належному стані. Варто подякувати владі міста за нову техніку, а також людині, яка цілодобово стежить за поливанням та якістю газону.

-         Успіхів коломийським «Карпатам» в другій частині футбольного сезону!!!

В неділю, 5 серпня розпочинається друге коло чемпіонату області. «Зелено-білі» проведуть виїзний матч в м.Надвірна проти футбольного клубу «Битків». Початок матчів о 15:00 та 17:00. 

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters