Інтерв'ю з Блясецьким В.В.

 

Інтерв'ю з Блясецьким В.В. «Зелено-білі» повернулись з Рівненської області, після матчу 8 туру аматорського чемпіонату. У п’ятницю, 6 липня, коломийські «Карпати» провели тренування на стадіоні «Юність». За відсутності Юрія Дубровного в Оржеві, на матчі проти місцевого «ОДЕКа» обов’язки головного тренера команди виконував Блясецький Василь Васильович. Саме ним нам вдалось поспілкуватись.

 

-           Василь Васильович, як складався матч в Оржеві?

-          В першому таймі володіння м’ячем та територіальна перевага була на боці нашої команди. Наприкінці тайму вдалось забити гол «в роздягалку». Кавінський на виконання пробив у дальній кут. Дещо змінили схему гри. Грали в два опорних півзахисники. Кавінський та Гаврилюк вписались в цю схему ідеально, мені сподобалось. Відразу команда почала володіти м’ячем. Також на полі були «не чисті» два нападники. В другому таймі гол нам забили після помилки захисника. Огаль перетримав м’яч, це наша помилка. Щодо гри, то вона була рівною, навіть більше по воротах били оржівці, але це не були 100%-ві моменти. Гарно відстояв Раковіца.

-          Як вийшло так, що Коломия догравала вдесятьох?

-          Фол останньої надії… Так фол справді був.

-          Результат матчу закономірний?

-          Якщо дивитись на гру, то повинна була бути нічия.

-          11 липня на «Юності» приймаємо команду «Ретро» з Ватутіне. Команда прохідна?

-          Так, я думаю ми переможемо. Перед командою стоїть завдання перемагати. «Тернопіль» знявся з аматорів, тому ще три очки ми отримуємо…

-          Сьогодні на тренуванні були нові обличчя в команді. Хто на перегляді?

-          Про це ще рано балакати, ми ще їх мало знаємо. На зборах будемо залучати нових гравців. Хочемо нав’язати в команді здорову конкуренцію. Хто буде сильніший, той і залишиться в команді. Підсилювати потрібно всі ланки команди окрім воротарів.

-          Коли та де відбуватимуться збори коломийських «Карпат»?

-          З 27-ого липня по 5-е серпня в нас будуть збори. Ми нікуди не їдемо, будемо тренуватись в Коломиї. Треба працювати…

 

11 липня в рамках Аматорського чемпіонату України «Карпати» на власному стадіоні прийматимуть команду «Ретро»(Ватутіне, Черкаська обл..).  Матч, скоріш за все, розпочнеться о 18:00. У «Карпат» відновився Блажко, але є також втрати. Роман Гаврилюк підхопив застуду, його поява в матчі під питанням.

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters