Карпати (Коломия) - Карпати (Яремче): післяматчеві коментарі

 

Карпати (Коломия) - Карпати (Яремче): післяматчеві коментарі

В центральному матчі 3 туру чемпіонату області зустрічалися команди, які перед стартом сезону розглядалися як основні претенденти на "золото". Коломийські та яремчанські "Карпати" розійшлися миром, показавши рівну гру, сповнену бозкомпромісної боротьби. Пропонуємо Вашій увазі коментарі представників команд, з якими нам вдалося поспілкуватися по завершенню гри.

 

Дмитро Лащук ("Карпати" Коломия):

- На мою думку, гра була тяжкою для обох команд. В першому таймі ми виглядали сильніше, мали декілька хороших моментів. По перерві яремчанці трохи вирівняли гру. Тому результат закономірний. Ціна помилки в цьому матчі була дуже високою, тому команди старались грати уважно. Дуже приємно, що коломияни практично заповнили стадіон та так натхненно підтримували свою команду. Вдячний команді, вдячний супернику за хороший футбол.

В команду повернувся Ткачук Олександр. Він ще не втягнувся в гру команди, одержав сьогодні ушкодження. Надіємось, не серйозне. Загалом, команда відіграла сьогодні добре. Ми ще входимо в сезон. Думаю, за декілька турів наберемо форму та демонструватимемо той футбол, на який очікують наші вболівальники.

Є декілька питань до арбітра матчу. На мою суб'єктивну думку, суддя міг краще відпрацювати в цьому матчі. Особливо, в другому таймі.

Ольшанецький Василь ("Карпати" Яремче):
- Сьогодні була гра приблизно рівних суперників. Але поле в Коломиї бажає бути набагато кращим. Поле не давало нашій команді та супернику реалізувати свої навики, свої вміння, продемонструвати все, на що здатні. Складно грати в якийсь красивий футбол, коли доводиться грати на такому газоні. Сьогодні вболівальники не побачили видовищної гри. Було багато боротьби за кожен м'яч.
- Кого з гравців своєї команди можете виділити?
- Вся команда, в цілому, добре відіграла. На мою думку, можна виділити Ципердюка, Срібного. В сьогоднішній грі на перший план вийшли гравці середньої лінії та оборони, яким довелося часто вступати в боротьбу.
- Чи серйозні ушкодження одержали Гаврилишин та Вовчака?
- Нажаль, так. В першому таймі травму одержав Гаврилишин. Довелось змінити його на Вовчака. А на початку другого тайму вже Вовчак одержав досить серйозну травму. Він відчув різький біль в нозі. Боємось, щоб не було надриву чи розриву "ахілу". Будемо надіятись, що все обійдеться. Все-таки, в одній грі втратити одразу двох центральних гравців - це не добре.

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters