Чемпіонат області

Карпати(Коломия) - Нафтовик(Долина) 2:2

25 вересня, на стадіоні "Юність", в рамках 7-го туру Чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги зустрічалися «Карпати» (Коломия) - «Нафтовик» (Долина).

Перед стартовим свистком команди виконали Державний гімн України, а також коломийський футбольний клуб привітав з першою річницею від заснування 10-у окрему гірсько-штурмову бригаду, що базується в нашому місті. У відповідь заступник командира бригади з бойової підготовки майор Максим Колот висловив подяку за підтримку та вручив бойовий стяг команді.

На який результат матчу очікувати, коли в гості до одного з лідерів приїжджає відвертий аутсайдер? Звичайно, всі чекають на перемогу лідера. Питання тільки - з яким рахунком. Та не все так просто вийшло в матчі команд, що знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці.

"Карпати" з перших хвилин почали тиснути на оборонні редути суперника, зрідка допускаючи долинських футболістів до своїх володінь. Домінування господарів було настільки вражаючим, що, здавалось, ось-ось посиплються голи. Близькими до взяття воріт "Нафтовика" були Олійник, Кушецький, Москалик та інші. Але розмочити рахунок вдалось тільки під завісу першої 45-ти хвилинки. Роман Москалик на 41 хв. відгукнувся на простріл з флангу.

У другому таймі "зелені" не зменшили обертів  і дуже скоро подвоїли свою перевагу. Після затяжної атаки Руслан Уграк чи то пробивав по воротах, чи робив простріл, але останнім до м’яча доторкнувся Роман Шифир, переправивши кулю в кут воріт "Нафтовика".

2:0 на 54-ій хвилині і три очки в кишені... Та з цим не погодились гості, які до звітного матчу забили тільки 1 м’яч у шести поєдинках. Можна позаздрити відсотку реалізації моментів долинськими футболістами. Спершу відставання в рахунку скоротив Іван Пастух(81хв.), про якого в штрафній забули коломийські центрбеки. А відновив рівновагу три хвилини по тому Іван Панків, відправивши м’яч у дальній кут воріт Юрія Кисилиці.

Завдяки такому підсумку матчу долинський "Нафтовик" покинув дно турнірної таблиці, коломийські "Карпати" йдуть другими.

Нагадуємо, що цього тижня відбудуться матчі 1/8 Кубка області. За вихід до наступної стадії турніру "Карпати" боротимуться у виїзному матчі з галицьким "Гал-Вапном". Матч відбудеться 29 вересня. Початок о 16:00.

7 тур Чемпіонат області 2016/2017
Дата: 25.09.2016 Оцінка поля: 4
Кількість глядачів: 600
Арбітр матчу: Липко Мирослав (Городенка)
Асистент арбітра 1: Коропецький Володимир (Івано-Франківськ)
Асистент арбітра 2: Гудима Микола (Івано-Франківськ)
Резервний арбітр: Орищук Станіслав (Пістинь)
Спостерігач арбітражу: Ольшанецький Василь (Івано-Франківськ)

ФОТО МАТЧУ

ФОТО МАТЧУ 2

Карпати(Коломия): Кисилиця Юрій, Сікач Микола, Скибінський Богдан, Гаврилюк Роман, Блонський Олег(76хв.Савчук Олександр), Шифир Роман, Уграк Руслан, Кушецький Ігор, Москалик Роман(65хв. Федорович Максим), Ковальчук Андрій(71хв.Попадюк Максим), Олійник Андрій.

Нафтовик(Долина): Гала, Бабінчук, Жмуркевич(79хв.Василишин), Турчин, Сокирко(90+2хв.Боднар), Пастух, Салаш, Петрушка(89хв.Шатковський), Качак, Громоляк, Паньків.

Голи: 1:0 Москалик Роман(41хв.), 2:0 Шифир Роман(54хв.), 2:1 Пастух(81хв.), 2:2 Паньків(88хв.).

Попередження: Громоляк, Гала, Турчин, Василишин(всі Нафтовик) - Федорович(Карпати).
Вилучення: відсутні.