Чемпіонат області

Карпати(Коломия) - Вихор(Ямниця) 6:0

У рамках 5 туру Чемпіонату області коломийські "Карпати" на своєму полі приймали ямницький "Вихор" і без надзусиль легко його здолали 6:0.

Протягом цілого матчу коломияни володіли перевагою, як ігровою, так і територіальною. "Карпати" вміло грали в обороні і швидко переходили в атаку, а голкіпери господарів, які зіграли по тайму, відверто нудьгували. Громити суперників ще на 10хв. розпочав хавбек коломиян Роман Москалик, який в підсумку оформив хет-трик. До речі, це його перший тріпл у складі ФК "Карпати" Коломия, з чим його вітаємо!

Ще в першій 45-хвилинці ямницькому воротарю довелось тричі витягувати "круглого" з сітки воріт: 2 м'ячі в свій актив записав Москалик, ще один Роман Шифир.

Не прокинулись гості з Ямниці і в другому таймі. "Карпати", навіть незважаючи на численні заміни, продовжили грати у всій футбол і втілили свою перевагу у ще три м'ячі. Москалик забив свій третій м'яч "Вихору", після чого був замінений. Ще по разу відзначились Максим Федорович та Ігор Кушецький.

Наступної неділі "Карпати" зіграють виїзний матч проти тезки з Брошнів-Осади. Початок о 16:00.

5 тур Чемпіонат області 2016/2017
Дата: 11.09.2016 Оцінка поля: 4
Арбітр матчу: Паньків Тарас (Долина)
Асистент арбітра 1: Добрянський Ярослав (Калуш)
Асистент арбітра 2: Юрчишин Василь (Калуш)
Резервний арбітр: Вангела Олег (Калуш)
Спостерігач арбітражу: Луцький Василь (Івано-Франківськ)

ФОТО МАТЧУ

Карпати(Коломия): Кисилиця Юрій(46хв.Луцаєв Роман), Шибко Андрій, Сікач Микола, Подолюк Ігор(60хв. Скибінський Богдан), Гаврилюк Роман(54хв. Блонський Олег), Шифир Роман, Уграк Руслан, Кушецький Ігор, Москалик Роман(65хв.Попадюк Максим), Ковальчук Андрій(70хв.Савчук Олександр), Олійник Андрій(46хв. Федорович Максим).

Вихор(Ямниця): Гучак, Дем'яник, Бойченюк, Луцький, Ілащук, Іванишин(69хв.Зуб'як), Петрунчак, Бибик, Дорошенко, Мухтаров(55хв.Хавлюк), Павлів(37хв.Галіпчак).

Голи: 1:0 Москалик Роман(10хв.), 2:0 Шибко Андрій(26хв.), 3:0 Москалик Роман(29хв.), 4:0 Федорович Максим(58хв.), 5:0 Москалик Роман(65хв.), 6:0 Кушецький Ігор(71хв.).

Попередження: відсутні.
Вилучення: відсутні.