Чемпіонат області

Мінімальна поразка на „Гірці”

 

Склади команд:

МФК „Тепловик” (Івано-Франківськ): Липецький В., Соколовський Н., Шпирка Б., Слободян М., Самочко А., Шифир Р., Джюбінський Р., Падлюк О., Дорош О., Ярий Р., Вікарюк О.

Запасні: Ноголівський З., Яценко В., Кудляк Б., Грона Ю., Мединський Р.

ФК „Карпати” (Коломия): Раковіца В., Огаль В., Федорик О., Ткачук О., Крохмалю О., Ткачук М., Гаврилюк Р., Михайлів О., Нестерук А., Олійник А., Сивка Т.

Запасні: Тріщук О., Скибінський Б., Щеглюк І., Свірідов М.

Арбітр матчу Олексій Лаврів м.Івано-Франківськ

Асистенти арбітра Ярослав Добрянський м.Калуш, Владислав Крошенінніков м.Калуш

Резервний арбітр Тарас Височан м.Калуш 

 

Коломийські футболісти усвідомлювали всю важливість поєдинку у Франківську, адже цей матч сміливо можна називати „дербі” області. Тому ніхто не дивувався впертості гри, яка мала особливий градус напруги.

Відразу хочу відзначити гру голкіперів обох команд, у яких роботи в цьому матчі було вдосталь. Воротаря господарів й взагалі можна назвати гравцем матчу. А от далеко не з найкращої сторони провів матч Андрій Нестерук, який грав проти колишніх одноклубників. Ще одне запитання виникає до суддівського корпусу: „Чому матч  в місті Івано-Франківську обслуговує арбітр-уродженець даного міста??? Невже у нас настільки мізерний вибір арбітрів...”

Команди розпочали гру у високому темпі та до ударів в перші двадцять хвилин справа доходила рідко. А от на 32 хвилині оборона коломиян дала збій.  Господарі спіймали „Карпати” на швидкій контратаці і №19 команди „Тепловик”Ярий Роман розстріляв ворота Раковіци(1-0).  Активні спроби коломиян якось виправити становище і зіграти хоча б унічию, так і не втілились у забиті м’ячі. Матч так і завершився мінімальною перемогою франківського „Тепловика” 1-0.

Єдиною втіхою для коломийських вболівальників стала перемога юнацького складу "Карпат". В неймовірно напруженому матчі коломийські юнаки здобули важливу перемогу над івано-франківськими однолітками 2-1.

 

Мінімальна поразка на „Гірці” Пілся даного поєдинку своїми враженнями поділився спортивний директор коломийської команди Василь Блясецький.

-          Сьогоднішня поразка – це втрата чемпіонства?

-          Втрата чемпіонства відбулась вже давно. З таким налаштуванням як ми сьогодні приїхали, то можна сказати, що ми приїхали скоріше програти, ніж здобути важливі очки. Перший тайм зіграли жахливо, без настрою, а другий тайм пройшов на паузах, на падіннях, поле важке, от вам і результат. Скоріш за все далась взнаки втома... наїлися вже футболу. Пропустили

-          Проведені заміни не змінили картини гри...

-          Всі гравці сьогодні зіграли максимум на 60 відсотків своїх можливостей. Команда не показала свій клас, немає свіжості. Далі потрібно робити правильні висновки. На нас всі команди налаштовуються серйозно, а без нашого бажання перемогти не обіграємо нікого. Тепер потрібно готуватись до наступної домашньої гри. У четвер в Коломиї приймаємо Тлумач. Потрібно знаходити мотивацію і виходити на кожну гру як на останню

-          На якому місці Коломия завершить чемпіонат?

-          Не можу сказати. Треба налаштовуватись на кожну гру, треба битись за кожне очко.

 

Мінімальна поразка на „Гірці” Після матчеві коментарі нападника „Карпат” Андрія Олійника:

-          Ця поразка дуже прикра, але ще не все втрачено і чемпіонство ще може бути нашим. Команда Яремне досить злагоджена, але і в них можуть були такі поразки, як в нас сьогодні. Ми втратили сьогодні важливі очки, чим ускладнили власне становище. Я думаю, що боротьба за перше місце ще буде тривати.

-          В чому причина сьогоднішньої поразки?

-          Причин є досить багато: дії в нас були занадто індивідуальні, поле в’язке, ноги важкі, дається взнаки втома. Але і в нас були моменти, могли забивати. В другому таймі команда виглядала набагато краще. Мали моменти Щеглюк та Сивка, але ми не реалізували те що створили. Але це футбол...

-          „Тепловик” сьогодні заслужено переміг?

-          Якщо переміг, то звичайно заслужено. Вони вистояли 90 хвилин. Тепер нам потрібно робити висновки та готуватись до наступної гри. Переконаний, що проти Тлумача буде зовсім інша картина гри.

Дорослі

# Команда І О
1 Карпати(К) 24 62
2 Колос 24 51
3 Калуш 24 48
4 Гал-Вапно 24 45
5 Карпати(Б-О) 24 42
6 Битків 24 33
7 Тепловик 24 33
8 Турка 24 28
9 Нафтовик 24 24
10 Бескид 24 24
11 Карпати(Б) 24 19
12 Вихор 24 15
13 Придністров'я 24 14

Юнаки

# Team І О
1 Карпати-юн(Б-О) 24 67
2 Тепловик-юн 24 63
3 Вихор-юн 24 58
4 Карпати-юн (К) 24 53
5 Калуш-юн 24 46
6 Колос-юн 24 37
7 Бескид-юн 24 33
8 Турка-юн 24 21
9 Гал-Вапно-юн 24 18
10 Битків-юн 24 17
11 Нафтовик-юн 24 15
12 Карпати-юн(Б) 24 14
13 Придністровя-юн 24 8

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters