Чемпіонат області

Карпати(Коломия) - ФК Битків 3:0

Футбольний клуб Карпати Коломия впевнено рухається до облачного чемпіонства, ще й конкуренти допомагають, втрачаючи очки.

Перший тайм матчу пройшов на стадіоні Юність для господарів найкращим чином: на 22хв. Захисник коломиян Ігор Подолюк підключився до атаки і головою замкнув флангову подачу. За 15хвилин Карпати збільшили всою перевагу. Відзначився Андрій Ковальчук, зігравши на добиванні після подачі з кутового та відправившия мяч не сильно, але точнісінько в кут воріт Биткова.

Втретє воротар гостей виймав мяча з власної Сітки воріт вже у другій 45-хвилинці. На 62-хв. капітан команди Роман Гаврилюк перехопив мяч на власній половині поля, швидко перевів його на Ігоря Кушецького, а той на Андрія Ковальчука. Останній з одного дотику пробив у сітку воріт ФК Битків.

Більше м’ячів команда гостей не пропускала, а Карпати більше не забивали. Отож, коломийський клуб здобуває чергову переконливу перемогу, такі суперники як Гал-Вапно з Галича та ФК Калуш у паралельний зустрічах очки втратили. У наступному турі зелено-білі зіграють виїзний матч проти тлумацького Придністровя, команди яка на цей час посідає передостаннє місцє.

21 тур Чемпіонат області 2016/2017
Дата: 21.05.2017 Початок гри: 17:00
Оцінка поля: 4 Глядачі: 700
Інспектор Герега Ярослав Михайлович (Івано-Франківськ)
Арбітр матчу: Романюк Анастасія Миколаївна (Івано-Франківськ)
Асистент арбітра 1: Шуляр Едуард Мар'янович (Івано-Франківськ)
Асистент арбітра 2: Андрунишин Ростислав Степанович (Івано-Франківськ)

ФОТО МАТЧУ

Відео 1-ого тайму

Відео 2-ого тайму

Карпати(Коломия): Кисилиця Юрій(65хв. Кучера Василь), Шибко Андрій,  Шифир Роман(71хв. Хандій Денис), Подолюк Ігор, Гаврилюк Роман, Свірідов Микола(57хв. Олійник Андрій), Сікач Микола(78хв. Блонський Олег), Уграк Руслан, Кушецький Ігор(77хв. Савчук Олександр), Москалик Роман(71хв.Попадюк Максим), Ковальчук Андрій(65хв. Федорович Максим).

ФК Битків: Борсук Євгеній, Бойків Андрій, Кудринський Андрій, Слободян Михайло(82хв. Мотрук Василь), Красій Василь, Калитка Михайло(71хв. Хавлюк Олександр), Поліщук Олег(46хв. Гандзюк Василь), Питльований Олег(58хв. Вікарюк Олег), Стасюк Андрій(26хв.Ільницький Володимир), Блонський Владислав, Максим'юк Іван

Голи: 1:0 Подолюк Ігор (22хв.), 2:0 Ковальчук Андрій (37хв.), 3:0 Ковальчук Андрій (62хв.).

Попередження: Громоляк, Гала(Нафтовик) - Попадюк, Уграк(Карпати).
Вилучення: відсутні.