Нове Життя - володар аматорського Кубку

Цієї неділі визначився володар Кубка України серед аматорських команд 2012 року. В битві за даний трофей зійшлися одні з найсильніших команд аматорських змагань останніх років «ОДЕК» з Оржева та андріївське «Нове Життя». Обидві команди знайомі коломийському вболівальнику виступами в цьогорічному аматорському чемпіонаті.  Зазначимо, що фінальна стадія розіграшу Кубку складалась з двох матчів і в неймовірно напруженій боротьбі вікторію відсвяткували футболісти Андрієвки.

Після першого протистояння у парі «Нове Життя» (Андріївка) — ОДЕК (Оржів) залишилося більше питань, аніж відповідей. Матч завершився результативною нічиєю 1:1, хоча після першого тайму в рахунку вели оржівці. Досить комфортний рахунок для «ОДЕКа» в проекції на двоматчеве протистояння. Залишалось лише переграти «Нове Життя» на рідній арені.

Проте не так сталось, як гадалось… Відігравши «в суху» перший тайм матчу-відповіді, який відбувся на оржівському стадіоні, команди відзначились у воротах один одного  в другій половині зустрічі. Після 90-та хвилин другого матчу була зафіксована аналогічна нічия 1:1, лише в додатковий час на останніх хвилинах перемогу здобув колектив з Полтавщини — це «Нове Життя» с. Андріївка.

Тож команда «Нове Життя» за свою коротку історію вже встигла стати чемпіоном України серед аматорів 2011, володарем Суперкубка ААФУ 2011, а тепер ще й володарем Кубку України серед аматорів 2012.

На жаль, поки немає офіційної інформації про організацію матчу за суперкубок серед аматорів. За Суперкубок змагатимуться коломийські "Карпати" та андрієвське "Нове Життя".