Карпати(Коломия) 1 - 1 Гвардієць(смт.Гвардійське)

Матчем коломийських «Карпат» та кримського «Гвардійця» завершувалася фінальна стадія Чемпіонату України серед аматорських команд. Хоча в даному поєдинку «зелено-білих» влаштовувала навіть нічия, футболісти були налаштовані тільки на перемогу. Вікторії не здобули, але у фіналі гратиме саме місцева команда.

Коломияни відкрили рахунок на 23-й хвилині.

...

Коломияни відкрили рахунок на 23-й хвилині. Після хорошої комбінації м’яч навісили на Олексія Родевича і той головою влучно загнав сферу у сітку воріт «Гвардійця». Зважаючи на ситуацію кримчани повинні були кинутись в наступ, але «Карпати» продовжили грамотно грати не тільки в захисті, але й в центрі поля.

В другому таймі господарі продовжували тиснути на захист «Гвардійця». Господарі раз-по-раз створювали небезпечні атаки, одну з яких міг завершувати Нестерук, але м’яч після його удару потрапив в сітку воріт, бокову… Але "зелено-білі" не змогли втримати перевагу, пропустивши на 90-й хвилині. М’яч  у ворота коломиян забив колишній коломиянин Денис Головєщєнко. В час що залишився «гвардійці» не змогли нічого створити.

Підсумкова нічия виводить «Карпати» у перший в своїй історії фінал такого рівня. Зважаючи на результати матчів групи «Б»: Ретро - Совіньйон 1-5, Локомотив - ОДЕК 2-0, коломияни у фінальному матчі на «Юності» зустрінуться з командою Харківської області «Локомотив»(м.Куп’янськ).

P.S. Регламент ААФУ

Стаття 13. Визначення місць команд у турнірній таблиці
За перемогу команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
Місця команд у змаганнях визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

а) більша кількість набраних очок;

б) більша кількість перемог;

в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

г) більша кількість забитих м’ячів.
У випадку рівності показників, вказаних у пункті 2 статті 13, у двох і більше команд перевагу отримують команди, які в матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: