Торпедо(Миколаїв) 2 - 1 Нове життя(Андріївка)

...

В заключному матчі групи «А» фінальної стадії чемпіонату України серед аматорських команд миколаївський «Торпедо»  в матчі, який нічого не вирішував, здобув першу перемогу на даній стадії над командою «Нове життя» — 2:1. Ця перемога не вплинула на розстановку сил у групі — миколаївці піднялися лише на третє місце, а полтавська команда залишилась на дні з одним очком в активі.

«Торпедо» більше володів м'ячем протягом матчу, а полтавці небезпечно контратакували. Здебільшого загроза від команди «Нове життя» надходила зі стандартів. На 18-й хвилині полтавці ледь не відкрили рахунок. Пробивши штрафний з 25-и метрів, воротар ненадійно фіксував м’яча. Відповідь «Торпедо» незабарилась – гравець Миколаєва виходив на «побачення» з воротарем, але кіпер номінальних гостей зіграв на відмінно. Досить спірний епізод виник на 27-й хвилині – гравця Полтави збили у штрафній, але суддя порушення не помітив.

Другий тайм активніше почала команда Миколаєва. На 65-й та 69-й хвилині «Торпедо» зробило суттєвий крок до перемоги. Відзначились Бєлоус Андрій та Войников Олег. «Новому життю» вдалось відквитати один м’яч, але відбулось це вже в компенсований арбітром час. На 90+3 гол престижу забив Зіпунніков Андрій.
Обидві команди завершують виступ у фінальній стадії Аматорського чемпіонату. Дякуємо їм за футбольне свято та бажаємо перемог на внутрішньо-обласних матчах.