Карпати (Коломия) 2 - 1 Нове життя (Андріївка)

11 вересня, 17:00, м.Коломия, стадіон «Юність». Другим поєдинком другого ігрового дня «Групи А» був матч «Карпати» Коломия – «Нове життя» Андріївка. Варто відзначити, що через перебір жовтих карток в даному матчі не змогли з’явитись на полі відразу чотири основні гравці „Карпат”. Забігаючи наперед скажу, що і даний матч мав «валідольний» присмак.

Ко

...

Команди активно розпочали матч, і господарі поля відразу ж перехопили ініціативу у зустрічі.  „Карпати” атакували здебільшого позиційно, а полтавська команда зробила акцент на контратаки. Непоганий момент мав Свірідов Микола після кутового на 18-ій хвилині, але м’яч, після його удару, полетів прямісінько у голкіпера. На половині тайму коломияни почали більше пресингувати та шукати щастя біля воріт суперника. В одному з епізодів „Нове життя” врятувала стійка воріт. Перший тайм так і закінчився нічиєю 0:0.

На початку другого тайму „зелено-білі” продовжили контролювати м’яч. На 52-й хвилині, після подачі на дальню штангу, невисокий Андрій Олійник перестрибнув опонента і відправив м’яч у ворота(1-0). А вже через 15 хвилин „Карпати” подвоїли перевагу. Нападник Коломиї Нестерук Андрій виграв силову боротьбу в захисника та виходив один на один з воротарем. Перший удар кіпер полтавців парирував, а з другим не впорався (2-0).

Трибуни «Юності» завелися ще сильніше, підганяючи своїх улюбленців розірвати суперника. Але сил у коломиян залишалось зовсім небагато. Остання 10-хвилинка була дуже нервова для господарів. На 83-й хвилині захист „Карпат” дав тріщину. Атрем Швидкий, який вийшов на заміну в другому таймі, скористався навісом партнера та пробив у кут Раковіци. „Нове життя” кинулось зрівнювати рахунок, але грамотно зіграли господарі.

Перемога в даному матчі закріпила „Карпати” на першому місці та все вирішиться в заключному матчі. У четвер, 13 вересня, за вихід у фінал коломияни посперечаються з командою „Гвардієць”, яка ще не втратила шансів.