«Гвардієць» (смт.Гвардійське) 2 - 1 «Торпедо» (Миколаїв)

Другий ігровий день в «коломийській» групі відкривав матч між командами «Гвардієць» (смт.Гвардійське) та «Торпедо» (Миколаїв). З перших хвилин на «Юності» зав’язалась запекла, а подекуди й жорстка боротьба.

М’яч не тримався жодної з команд і здавалось команди грають за принципом «Бий – біжи…». Перші небезпечні моменти почали з’являтись через півгоди

...

М’яч не тримався жодної з команд і здавалось команди грають за принципом «Бий – біжи…». Перші небезпечні моменти почали з’являтись через півгодини ігрового часу. Ненадійно в одному з епізодів зіграв воротар «Гвардійця» але цим не скористались суперники. Ключовим моментом першого тайму стало зовсім не потрібне вилучення Анухова Ленура, гравця кримської команди, за небезпечну гру в центрі. Цим відмінно скористалось «Торпедо», забивши м’яч на 44-ій хвилині, як кажуть у роздягалку(0-1).

На початку другого тайму «Торпедо» мав змогу збільшити рахунок, але кримчан врятувала стійка. А на 52-ій хвилині арбітр зрівняв склади. За небезпечний підкат «пряму червону» перед собою побачив гравець Миколаєва Жоров Артем №23. «Гвардієць» всіма силами пішов в атаку і на 72-ій хвилині зустрічі їх старання вилились у гол. Відзначитись, на колись рідному стадіоні та перед рідними  вболівальниками, вдалось Денису Головєщенко(колишній гравець команди «Покуття-КІПУ»Коломия). А вже в доданий час «Гвардієць» вийшов вперед. Гол на рахунку захисника кримського клубу № 5 Захарова Сергія (2-1). Також відзначимо, що перед другим пропущеним м’ячем «Торпедо» залишилось у меншості. Друге попередження отримав Алєксандров Олексій.

«Гвардієць» після 2-ох матчів набирають 4 очки, у «Торпедо» - 0. В останньому турі «Карпати» гратимуть з «Гвардійцем», «Торпедо» з «Новим Життям».