Карпати(Коломия) 3-2 Торпедо(Миколаїв)

Перший ігровий день фінальної стадії Чемпіонату України серед аматорських команд 2012 року в групі «А» звів команди Карпати(Коломия) та Торпедо(Миколаїв).

Склади команд

...

Карпати (Коломия): 33 Раковіца, 2 Огаль, 5 Скибінський, 9 Крохмалюк (46хв. 4 Федорюк), 11 Ткачук М., 15 Гаврилюк, 18 Михайлів, 20 Нестерук, 21 Олійник (46 хв. 6 Ткачук О), 25 Сивка, 88 Родевич (61 хв. 10 Щеглюк)

Торпедо (Миколаїв): 12 Коломейченко, 4 Дмитрієнко, 23 Жоров, 7 Горобець, 3 Соломонов, 13 Федорченко (68хв. 5 Кульбачук), 20 Богач, 21 Білоус (65хв. 22 Боровський), 17 Шелест, 18 Александров (55хв. 9 Галстян (70хв.  2 Войников)), 10 Тормозов

Арбітри

Арбітр матчу Валерій Шпирко, ІІ категорія, місто Чернівці

Асистенти арбітра: Павло Беженар  ІІ категорія, місто Чернівці; Андрій Кашура ІІ категорія, місто Чернівці

Резервний арбітр Максим Куцак  ІІ категорія, місто Хмельницький

Інспектор матчу  Понайда Степан Ількович, місто Львів

Команди реактивно розпочали зустріч. Тільки за першу десятихвилинку вболівальники на «Юності» були свідками кількох небезпечних моментів за участю обох команд. Коломиян рятував Раковіца, а «зелено-білим» не вистачало точності на завершальній стадії. Команда Миколаєва повела в рахунку уже на 29-ій хвилині зустрічі. Після навісу з кутового Раковіца невдало вийшов з воріт і як наслідок недотягнувся до м’яча, гол забив Жоров Артем №23(0-1). За три хвилини матчу гру рукою у штрафному майданчику Торпедо зафіксував арбітр матчу. До м’яча підійшов Олійник і … потрапив у поперечину. Але коломиянам все таки вдалось зрівняти рахунок в першій частині зустрічі. Під завісу першого тайму Нестерук отримав хороший пас від Гаврилюка в штрафній суперника і пробив з розвороту у дальній кут. Воротар Торпедо був безсилий (1-1). Нічийний результат першої половини незадовільнив нікого.

Початок другої половини матчу був за господарями. Не минуло й трьох хвилин, як коломияни були попереду. Тарас Сивка з метрів 20-ти потужно пробив у кут воріт Миколаєва(2-1). Наступних півгодини на полі були своєрідні гойдалки. Моменти виникали біля воріт обох команд. Тренери команд суттєво освіжили склади своїх команд, зробивши масу замін. На 75-ій хвилині після порушення правил  воротарем Карпат (Раковіца зіткнувся з гравцем Миколаєва), був призначений пенальті у ворота Карпат. Його блискуче реалізував №10 Торпедо Тормозов Роман(2-2). Нічийний рахунок не відображав амбіції жодної з команд, а розвязки довелось чекати до останньої хвилини основного часу. Карпати заробили право пробити штрафний удар поблизу штрафної суперника. В стінку стали майже всі футболісти з Миколаєва, але і така «китайська стіна» не врятувала від забитого м’яча. Іван Щеглюк відмінно пробив у дальній кут(3-2).

Хороший старт, цікава гра, змістовні атаки – все це до вподоби коломийському вболівальнику. До речі, такої кількості любителів футболу та ще й в будній день давненько не бачив стадіон «Юність».