Карпати переконливо переграють Сокіл

...

Карпати переконливо переграють Сокіл В неділю, 12 серпня, на коломийському стадіоні «Юність» відбувся матч 17 туру Чемпіонату області, в якому зійшлись «Карпати»(Коломия) та «Сокіл»(с.Угринів). Нажаль, погода цього дня не сприяла великій кількості вболівальників (в Коломиї падав дощ), зате додала агресивності, а подекуди жорстокості футбольному поєдинку. «Зелено-білі» продовжують забивати м’ячі за допомогою нових нападників, цього разу хет-трик оформив коломиянин Андрій Олійник. «Сокіл» зумів огризнутись під завісу матчу. На 90+4 хвилині угринівці забили гол престижу.

Даний матч обслуговувала така бригада арбітрів(всі з Івано-Франківська):

Арбітр матчу: Анастасія Романюк

Асистенти арбітра: Соколов Сергій, Михайло Попух

Резервний арбітр: Петро Липецький

Інспектор матчу:  Михайло Шикета м.Калуш

Склади команд:

«Карпати»(Коломия):  33 Раковіца Василь, 3 Кавінський Василь(18 Михайлів Олег, 23хв), 2 Огаль Василь, 7 Климус Петро, 15 Гаврилюк Роман,  19 Блажко Валерій(10 Щеглюк Іван 45+2хв), 11 Ткачук Михайло, 5 Скибінський Богдан, 6 Ткачук Олександр(8 Пислар Вадим 66хв.), 20 Нестерук Андрій(9 Крохмалюк Олександр 69 хв.), 21 Олійник Андрій

«Сокіл»(с.Угринів):  90 Вонзеляк Андрій, 2 третяк Роман(6 Ковальчук Максим, 80хв.), 3 Яковенко Дмитро, 14 Бут Олександр, 10 Семенчук Ярослав, 13 Нагірний Ігор(7 Кравців Микола, 83хв.), 9 Борисевич Роман(8 Бурмістренко Іван, 46хв.), 17 Раца Сергій, 5 Темерівський Олександр, 16 Овчар Тарас(15 Бойко Тарас, 73хв.), 18 Гуйван Петро(11 Слободян Єгор, 71хв.)

«Карпати» сьогодні були сильнішими за всіма статтями, переграючи гостей з Угринова на кожній ділянці поля. Перший гол в ворота гостей влетів на 5-ій хвилині. Нестерук пройшов по флангу, зробив простріл в центр штрафної, а Олійник випередив захисника, пробивши в дотик(1-0).

В середині першого тайму пройшов чудовий розрізний пас по центру на Нестерука, він відірвався від захисника «Сокола», обіграв воротаря,але не судилось… Захисник «Сокола» штовхнув коломийського нападника в спину, а суддя пенальті не побачила.

До кінця першого тайму команди обмінялися небезпечними коментами. Футболіст «Сокола» пробивав з гострого кута – Раковіца виручив, а Олійник бив з близької відстані після навісу, але м’яч пролетів в кількох сантиметрах вище воріт.

На перерву судівська бригада та футболісти Сокола заходили під вигуки «Ганьба» та «Костоломи!», оскільки гру за принципом «fair play» цього дня назвати було важко.

В другому таймі коломияни володіли беззаперечною перевагою і з часом перетворили її в  забиті м’ячі. На 61-ій хвилині Олійника збили в штрафній гостей. Цього разу головний суддя побачила порушення та призначила пенальті. За кілька секунд сам постраждалий реалізував 11-метровий(2-0). А під завісу матчу наш нападник оформив хет-трик. На 85-ій Андрій обіграв воротаря Угринова та забивав у беззахисні ворота(3-0). Єдине на що спромоглись гості – це травмувати кількох футболістів «Карпат», а вже на останній доданій хвилині(а їх було аж 4), забити гол престижу. Після навісу з кутового відзначився Раца Сергій(3-1).

Результат матчу закономірний. Футболісти «Карпат» зіграли на класі та довели власну перевагу. Далі на коломиян очікує півфінальний матч-відповідь Кубку області. Цієї середи «Карпати» прийматимуть «Галичину-Вапно» з Галича. Нагадаємо, що перший матч між цими командами завершився за перемоги «зелено-білих» 4-2. Початок матчу о 17:00

Юнаки Коломиї зіграли в результативну нічию 1-1, програючи по ходу зустрічі.