ОДЕК(смт.Оржів) 2-1 Карпати(Коломия)

ОДЕК(смт.Оржів) 2-1 Карпати(Коломия) В середу, 4 липня, Коломийські "Карпати" зіграли виїзний матч 8-ого туру Чемпіонату України серед аматорських команд. Зелено-білі провели матч в смт.Оржів Рівненськиої області проти місцевої команди "ОДЕК". Матч видався цікавий та результативний. Єдине, що не тішить - підсумковий результат.

В першому матчі цих команд коломияни першими пропустили

...

В першому матчі цих команд коломияни першими пропустили і в підсумку розгромно програли (1-4). В матчі 8-ого туру вже "Карпати" першими забили. За коломиян відзначився Кавінський. Відбулось це в першому таймі, який так і завершився (0-1). Все було в руках карпатівців, але в другому таймі наша команда залишилась в меншості. Віктор Лящовський побачив перед собою червону картку. Цим відмінно скористались оржівські футболісти, двічі вразивши ворота Раковіци. Фінальний свисток арбітра зафіксував підсумковий результат 2-1.

В іншому матчі туру ФК "Тернопіль" зарахована технічна поразка, тож ФК "Володарка" отримує три очки. А «Легіон» демонструє ненайкращу гру і зазнає безславної домашньої поразки від ФК «Ретро» 0-3.

Наступний матч коломийські "Карпати" проведуть 11 липня на домашньому стадіоні "Юність". В 9-му турі Чемпіонату України серед аматорських команд зелено-білі прийматимуть ватутінське "Ретро"(Черкаська обл.).