Карпати здолали Володарку

...

27 червня на коломийському стадіоні «Юність» відбувся матч Чемпіонату України серед аматорських команд. Зелено-білі на власному полі приймали гостей з Київської області – ФК «Володарка».  Зважаючи на будній день вболівальників зібралось не надто багато, зате ті хто прийшов не пошкодували. Матч видався багатий на голи, хоча були моменти переживань. До цього поєдинку команди підходили з не найкращим настроєм. «Карпати» знаходились на четвертій позиції, «Володарка» на шостій (останній).

Футболісти «Карпат» протягом цілого матчу домінували на полі та «катали» молоду команду гостей. До речі найстаршому з команди «Володарка» тільки 22. Свою «гостинність» коломияни покзували з перших хвилин. На 8-ій хвилині матчу Щеглюк розібрався зі захисником «Володарки», але його удару не вистачило точності. Згодом вже воротар гостей рятував власні ворота після удару Міши Ткачука. За весь перший тайм футболісти «Володарки»  створили єдиний небезпечний момент, пробивши з-за меж штрафної у хрестовину. Відкрили рахунок у матчі коломияни, як кажуть, у роздягалку. На 45 хвилині після помилок захисників «Володарки» м’яч в сітку вколотив Михайло Ткачук.

Другий тайм матчу також розпочався за переваги «Карпат». Але саме нашим футболістам довелось витягати м’яча з власних воріт. Чи не перша атака гостей принесла їм успіх. На 60-ій хвилині відзначився Мандровський Олександр. Але це був останній позитивний момент у даному матчі для футболістів Київської області. Далі гра йшла під диктовку коломийських «Карпат». З 77-ої по 82-у двічі у воротах «Володарки» розписався Роман Гаврилюк. А «добивав» гостей на 92-ій хвилині Максим Попадюк, який 8 хвили тому вийшов на заміну. 4-1, такий результат зафіксував арбітр після фінального свистку. «Володарка» залишається аутсайдером, а коломияни продовжують боротьбу за вихід в наступну стадію змагань.