Карпати програли Легіону

Коломийські «Карпати» продовжують сумну традицію. Вже другий матч на своєму полі біло-зелені биті гостями. І якщо перший раз коломияни поступилися лідеру, команді ОДЕК, то цього разу їм дісталося «на горіхи» від аутсайдера групи житомирського «Легіону». Цифри на табло після фінального свитска зафіксували результат 1:3 на користь житомирян.

Житомирян

...

Житомиряни приїхали до Коломиї у ролі явного аутсайдера. До цього команда лише один раз спромоглася зіграти унічию. Тай у графі забитих м’ячів красувалася одиничка. Рівно о 17.00 команди вийшли на газон стадіону «Юність». Одразу ж ініціативою заволоділи господарі майданчика. Здавалося що м’яч за кілька миттєвостей побуває у сітці воріт «Легіону». Але як завжди у футболі спрацювало старе прислів’я: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Так і сталося. Чи не перша контратака і рахунок стає 0:1 на користь житомирських футболістів. «Карпати» знову стрімголов кидаються відігруватися. Однак результат такий же. І табло висвічує невтішні 0:2. Так закінчується перший тайм. І невдоволені суддівством та грою рідної команди вболівальники вигукють непристойні слова.

Після перерви малюнок гри не змінився. Карпати домінували на всіх ділянках поля. І, навіть, забили гол у відповідь. Це зробив головою Іван Щеглюк. Стадіон повірив у можливість реваншу. А коли суддя призначив 11 метровий удар всі присутні на «Юності» здихнули полегшено. Однак досвідчений Ткачук схибив, пробивши на поперечиною.Натомість житомиряни рук не опустили. Ще одна атака за 15 хвилин до закінченя гри і рахунок стає 1:3. Дубль у матчі оформиів «легіонер» Малиновський. Так ганебно коломияни програвали хіба рівнянам. Одразу ж після третього голу стадіон почав порожніти.

Турнірна таблиця[1]

Фото матчу[2]

Деталі матчу[3]

Наступний матч «Карпати» проведуть у галичі проти місцевої «Галичини-Вапно». Гра відбудеться 17 червня. Для вболівальників буде організовано автобус. Збір та виїхд від стадіону «Юність» о 13.00.

Матеріал підготував: Богдан Малецький