Карпати обіграли Газовик


Карпати обіграли Газовик «Карпати» продовжили переможну ходу, хоча й з запеклими боями. У 12 турі Чемпіонату області зелено-білі на власному полі приймали  непростого суперника – богородчанський «Газовик».  Як і прогнозувалось, гра вдалась динамічною та запеклою.

 Коломияни, на правах господарів, з перших хвилин матчу конструювали свої атаки, які раз-по-раз розбивалися об

...


Карпати обіграли Газовик «Карпати» продовжили переможну ходу, хоча й з запеклими боями. У 12 турі Чемпіонату області зелено-білі на власному полі приймали  непростого суперника – богородчанський «Газовик».  Як і прогнозувалось, гра вдалась динамічною та запеклою.

 Коломияни, на правах господарів, з перших хвилин матчу конструювали свої атаки, які раз-по-раз розбивалися об мур захисників богородчан. «Газовики» розумно грали в захисті та час від часу турбували своїми контратаками Раковіцу.  Крім одного моменту коломиян, коли вони зі штрафного потрапили у перекладину «Газовика» і згадати нічого. Найцікавіше відбулось у другому таймі.

Відразу після початку другої частини матчу «Карпати» взялись до справи по-серйозному. Притиснувши до власних воріт богородчан, «зелено-білі» один за одним створювали власні моменти. Спочатку Роман Гаврилюк не скористався чудовим моментом, отримавши м’яча після флангового проходу Щеглюка. Будучи вільним, в 17 метрах від воріт, пробив незграбно, повз ворота. Вже за кілька хвилин Щеглюка відправляли на побачення з воротарем «Газовика». Але в цьому випадку боковий суддя вигадав  неіснуючий офсайд – дякуємо Заровецькому… Дякуємо і головному арбітру матчу – Дмитруку Мирославу, за видалення запасного воротаря Олексія Тріщука, незрозуміло за що… Незважаючи на «красиве» суддівство «Карпати» продовжували свій натиск на ворота суперника. Було багато зупинок в матчі через грубість та нервозність футболістів. В результаті нерви здали у гравців богородчан, але вже у компенсований арбітром час. Після швидкої контратаки коломиян, захисники «Газовика» збили у карному майданчику нашого футболіста , за що й поплатились призначеним пенальті. До м’яча підійшов Олександр Ткачук та впевнено переграв голкіпера супеників(1-0). Після цього коломияни мали змогу збільшити рахунок в матчі. Обрізавшись в центі поля богородчани на 96-ій хвилині  підпустили до власних воріт Крохмалюка. В цьому моменті стійка воріт була на боці «Газовика».

Фото матчу: http://fckarpaty.if.ua/menu-types/fotohalereia/category/5-karpaty-hazovyk[1]

Відео матчу: згодом...

Турнірна таблиця: http://fckarpaty.if.ua/turnirna-tablytsia/chempionat-oblasti-2012-osnovni-sklady-komand[2]

А так коломийські вболівальники проводжали суддів цього матчу:

Матч завершився за рахунку 1-0. Важка, але ПЕРЕМОГА, після багаточисельних нічиїх. Наступний матч коломийські «Карпати» поведуть в рамках аматорського чемпіонату України 13 червня. У середу до Коломиї завітає житомирський СК«Легіон». Початок матчу о 17:00.

Read more http://test/football/chempionat-oblast/item/111-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA

День народження

Юрій Кисилиця
Юрій Кисилиця
виповниться 31 років
01. травня 2018

All for Joomla All for Webmasters