ФК «ОДЕК» переміг СК «Легіон»

ФК «ОДЕК» переміг СК «Легіон» У середу, 6 червня, відбувся перенесений матч першого туру Чемпіонату України серед аматорів. У Оржеві місцевий клуб «ОДЕК» приймав житомирський «Легіон».

 

Футболісти «ОДЕКа», як це годиться господарям, розпочали гру жвавіше, але перший небезпечний момент виник саме біля їхніх воріт: м’яч після удару Федорченка зі штрафного мало не залетів у дальню

...

ФК «ОДЕК» переміг СК «Легіон» У середу, 6 червня, відбувся перенесений матч першого туру Чемпіонату України серед аматорів. У Оржеві місцевий клуб «ОДЕК» приймав житомирський «Легіон».

 

Футболісти «ОДЕКа», як це годиться господарям, розпочали гру жвавіше, але перший небезпечний момент виник саме біля їхніх воріт: м’яч після удару Федорченка зі штрафного мало не залетів у дальню дев’ятку.

Господарі відповіли нескінченними навісами у штрафну «Легіону», з якими без проблем справлявся Соколовський. Втім, кількість ніяк не переходила в якість, а житомиряни тим часом перевели гру від свого штрафного майданчика у центр поля. Господарі прокинулися лише наприкінці тайму, коли Газицький за п’ять хвилин втратив три нагоди розмочити ворота Соколовського. Спочатку Віктор після розіграшу кутового не поцілив у ворота, а згодом не встиг замкнути простріл з лівого флангу. Наостанок удар 20- го номера «ОДЕКа» заблокували захисники житомирян.

У другому таймі житомирян ніби підмінили: зникла командна швидкість, контроль м’яча, пішли обрізки при передачах. Натомість господарі перехопили ініціативу: ввімкнули високий пресинг, грамотно витискали суперника і захопили центр поля. Футболісти «Легіону» знову підсіли фізично і все частіше не встигали за швидкими атаками суперника.Господарі хоча і контролювали хід зустрічі, все ж не форсували події. Зате перший свій шанс реалізували. Атака «ОДЕКу» розпочалася з відвертого порушення правил, але суддя закрив очі на фол проти гравця «Легіону» і дав грати. На підступах до штрафного майданчика житомирян м’яч отримав Газицький, який не робив нічого екстраординарного – просто біг вперед і розстріляв Соколовського – 1:0. Чим займалися троє захисників, які опікали Віктора невідомо.

«Легіон» розклеївся і одразу отримав другий м’яч: Білінчук пробив у дальній кут без шансів для голкіпера житомирян. Тренер «Легіону» намагався оживити гру замінами, але жодна з них не зіграла. До кінця матчу господарі так і не віддали ініціативу, впевнено довівши матч до перемоги, а житомиряни спромоглися лише на єдиний у другому таймі небезпечний удар Федорченка з-за меж штрафного майданчика.

Джерело: http://sk-legion.com/[1]

References

  1. ^http://sk-legion.com/ (sk-legion.com)

Read more http://fckarpaty.if.ua/football/amatorskyi-chempionat/item/107-%D1%84%D0%BA-%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%B3-%D1%81%D0%BA-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters