Чемпіонат України серед аматорів: «Тернопіль» громить «Легіон»

Чемпіонат України серед аматорів: «Тернопіль» громить «Легіон» У другому матчі поспіль житомиряни зазнають поразки. Цього разу кривдником «Легіону» стала команда з Тернополя.

Матч для «Легіону» розпочався гірше нікуди: вболівальники ще не встигли зайняти свої місця, а Соколовському уже довелося виймали м’яча з власних воріт. Це Семенець швидше за всіх зорієнтувався у штрафній житомирян і після вкидання аута ві

...

Матч для «Легіону» розпочався гірше нікуди: вболівальники ще не встигли зайняти свої місця, а Соколовському уже довелося виймали м’яча з власних воріт. Це Семенець швидше за всіх зорієнтувався у штрафній житомирян і після вкидання аута відкрив рахунок. Ситуацію взявся виправляти Прус, але Олександр з вбивчої позиції пробив вище воріт. «Легіон» продовжив тиснути на суперника, намагаючись якнайшвидше відновити «статус кво», проте гості грамотно грали у захисті.

Цього не можна сказати про «Легіон», у захисній лінії якого раз по раз виникали «пожежі». До 26-ї хвилини удари і простріли суперника захист житомирян успішно блокував, а на виходах безпомилково діяв Соколовський. Але навіть Михайло був безсилий, коли Семенець розстріляв нашого голкіпера і оформив дубль. Перший тайм гості закінчували неточним ударом Куріцького в ближній кут, на що футболісти «Легіону» відповіли заблокованим ударом Сидоренка з-за меж штрафного майданчика.

У другому таймі «Легіон» пережив дежавю: як і у матчі з «Ретро» у житомирян посипалася опорна зона. Незлагоджена гра між лінією оборони і півзахисту призвела до частих провалів. «Тернопіль» з радістю скористався таким подарунком житомирян і окупував центр поля. Навіть з таким розвитком подій можна було миритися, але ж і гра у захисті житомирян залишала бажати кращого.

Після чергової «пожежі» у штрафній житомирян Семенець знову завдав прицільного удару. Школьний, який змінив у рамці Соколовського, здавалося, відбив удар Богдана, але м’яч по-зрадницьки закотився у ворота.

Парадоксально, але лише після того, як рахунок став 3:0 «Легіон» почав грати у футбол. З’явилася футбольна агресія, команда увімкнула швидкість і пішли моменти. Найреальнішу нагоду відквитати бодай один гол втратив Селюченко: Тарасюк пройшов по правому флангу і віддав на вільного Селюченка, але Василь запустив круглого над поперечкою. За декілька хвилин Малиновський повинен був покарати воротаря суперника за невдалу гру на виході, але не влучив у ворота.

Увесь цей час гості грали на відбій і організовували поодинокі вилазки до воріт Школьного. Одна із них мало не закінчилась голом, але Школьний у красивому стрибку відбив удар Сороцького. А наприкінці зустрічі про себе нагадали проблеми в обороні: житомиряни не встигли повернутися у захист і все той же Семенець оформив покер, впевнено перегравши кіпера «Легіону» один на один. До фінального свистка Корольчук встиг пробити вище воріт, а Литвиновський заробити вилучення.

У наступному матчі «Легіон» прийматиме аутсайдера групи – ФК «Володарку», яка усі свої попередні матчі програла. Кращої можливості для перемоги і не вигадаєш.