Карпати зазнали першої поразки в сезоні (оновлено)

Карпати зазнали першої поразки в сезоні (оновлено) Коломийські "Карпати" зазнали першої поразки у 2012 році. Сталось це у матчі Чемпіонату України серед аматорських команд. Підопічні Юрія Дубровного поступилися оржівському "ОДЕКу" на власному полі з рахунком 1:4.

Відразу зі стартовим свистком арбітра команди кинулись у бій. Та вже на 5-ій хвиліні матчу коломияни виймали м'яча з власних воріт. Післ

...

Відразу зі стартовим свистком арбітра команди кинулись у бій. Та вже на 5-ій хвиліні матчу коломияни виймали м'яча з власних воріт. Після провалу в обороні кулястий опинився в самотнього Віктора Газицького і той не схибив (0-1). Далі "Карпати" кинулись відіграватись і перший тайм завершувався штурмом воріт оржівської команди. На 30-ій хвилині "ОДЕК" врятувала стійка воріт після удару Саши Ткачука. Коломияни створювали безліч моментів, але то не вистачало останнього пасу, то оржівські захисники ставали стіною.

Здавалось в другому таймі карпатівці покажуть свою "гостинність". Проте на 57 хвилині "Карпати" отримали другого "ляпаса". Після гострого прострілу м'яч у власні ворота зрізав Перто Климус (0-2).

Коломийські футболісти повернули надію уболівальникам вже за 6 хвилин. Після двох поспіль поперечин "Карпати" все таки забили. Найбільш спритним у штрафному майданчику гостей виявився Гаврилюк Роман. Це вже було 1-2, надія поверталась.

Та вже з 65 по 70 хвилини оржівська команда ще двічі розписалась у воротах Раковіци. Голи на рахунку Колаковського Андрія та Газицького Віктора.

Попереду у коломийських "Карпат" непростий матч чемпіонату області. Вже цієї суботи, 26 травня, до Коломиї приїдуть футболісти брошнівських Кроно-Карпат. Початок матчів о 15 та 17 годинах.