Придністров'я (Тлумач) - Карпати (Коломия).

Придністров'я (Тлумач) - Карпати (Коломия). В неділю, 20 травня, для коломийських футболістів відбудеться дуже не простий матч в обласному чемпіонаті. В рамках 9 туру ФК «Карпати» їде до Тлумача, де й зустрінеться з місцевим «Придністров’ям».

 

Минулого року доля звела ці дві команди в першому та завершальному матчах сезону. Вже в першому матчі коломийські «Карпати» зазнали прикрої поразки ві

...

Придністров'я (Тлумач) - Карпати (Коломия). В неділю, 20 травня, для коломийських футболістів відбудеться дуже не простий матч в обласному чемпіонаті. В рамках 9 туру ФК «Карпати» їде до Тлумача, де й зустрінеться з місцевим «Придністров’ям».

 

Минулого року доля звела ці дві команди в першому та завершальному матчах сезону. Вже в першому матчі коломийські «Карпати» зазнали прикрої поразки від тлумацьких футболістів. Той матч завершився за рахунку 0-3. Але на початку другого кола чемпіонату, в 16 турі, карпатівці зуміли взяти реванш на стадіоні «Юність», забивши по голу в кожному з таймів. Також для вболівальників залишиться незабутнім завершальний матч сезону між даними командами, який іменувався «золотим». Тоді на стадіоні "Наука" в обласному центрі відбувся додатковий матч обласного чемпіонату, який і мав назвати ім'я кращої команди області сезону 2011. В золотому матчі футболісти коломийських "Карпат" досить впевнено переграли тлумацьке "Придністров'я" та захистили власне чемпіонське звання, завдяки дублю Андрія Веретка.

У поточному сезоні тлумацьке «Придністров’я», як кажуть «довго запрягали, та швидко їдуть». Старт сезону був, м’яко кажучи, невиразний. Зате в останніх чотирьох матчах вони забивали не менше трьох голів. Після 8 турів у тлумацької команди четверте місце в таблиці та 15 очок в активі (5 перемог, 3 поразки).

Коломийські «Карпати» в поточному сезоні не зазнали ще жодної поразки. Минулої середи коломияни зіграли в суху нічию з ФК «Володарка» в Аматорському чемпіонаті України. Вже наступної середи прийматимуть оржівський «ОДЕК» на власному полі. Ще  до Аматорського чемпіонату та обласного додаємо матчі кубкові і розуміємо, що навантаження для команди дуже серйозне. За словами тренера «Карпат» Юрія Дубровного, на команду чекає підсилення в кількох позиціях… Але коли воно відбудеться? Віримо, що до того часу в коломиян вистачить сил(фізичних та моральних) для боротьби на три фронти. Вперед «Карпати», вперед до бою! Твої фанати завжди з тобою!

Read more http://test/football/chempionat-oblast/item/82-%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%87%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%87-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F

День народження

Максим Федорович
Максим Федорович
виповниться 27 років
24. квітня 2018

All for Joomla All for Webmasters