ФК Карпати (К) - МФК Тепловик 2-0

...

В неділю на стадіоні Юністть коломийські Карпати приймали затятого суперника, в боротьбі за чемпіонство минулих сезонів, івано-франківський Тепловик. Всі вболівальники сподівались на вперту боротьбу команд за перемогу, але тепловики нічого в даному матчі не змогли протиставити коломиянам та знову підтвердили свій статус середняків чемпіонату області. Коломиянам вдалось перервати 2-матчеву серію з перемог франківців та продовжити власну (4 перемоги поспіль, включаючи матч Аматорського чемпіонату України).

Шість матчів поспіль Карпати не могли забити бодай гол у першому таймі, але сьогодні вони зрадили цій традиції. На 10 хвилині матчу Вадим Пислар показав франківцям "хто в Коломиї газда" забивши перший гол в даному матчі. Могли коломияни до завершення першого тайму подвоювати або й потроювати рахунок в даному матчі, але Тепловику щастило, або не щастило карпатівцям. Перекладини та поперечини воріт франківців зовсім не тішили око коломийського вболівальника, проте наступного голу довелось чекати рівно годину. На 70 хвилині матчі коломияни втілили в життя награну комбінацію, яка закінчилась влучним пострілом Олега Михайліва. Давненько не доводилось спостерігати матч обласного чемпіонату, в якому не було показано жодної картки - жовтої, червоної... Даний матч став винятком, але не тому що команди грали чисто, а тому що в кількох випадках арбітр мачту їх просто не показував. 2-0 у підсумку та тотальна перевага коломийських Карпат.

Юнаки, на жаль, не потішили місцевих уболівальників програвши 1-2. Франківські юнаки нанесли 2 удари по воротах коломийських юнаків та забили 2 голи. В активі коломийських юнаків тільки 1 гол та кілька штанг(на жаль, не голів). Тренер розчарований, вболівальники теж...

Післяматчеве інтерв'ю з тренером коломийських Карпат - Юрієм Дубровним читайте завтра...

А також слова вдячності для коломийських фанатів. Вам СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!