Карпати переграли ФК Тернопіль

...

Коломийські Карпати впіймали кураж після двох перемог у Чемпіонаті області. Коломияни вже у своєму першому матчі Чемпіонату України серед аматорів здобули не легку, але дуже важливу перемогу над командою ФК Тернопіль. Варто нагадати, що тернопільчани зараз проходять атестацію на Другу лігу України і вже через кілька місяців спробують свої сили у ній.

Вже з перших хвилин тернопільські футболісти нав’язали гостру боротьбу за м’яч карпатівцям. Першого небезпечного моменту коломийським вболівальникам довелось чекати до 18 хвилини матчу. Захисники Тернополя проґавили Олександра Ткачука біля лінії штрафного майданчика, але наш нападник не зміг переграти воротаря і той перевів м’яча на кутовий. Вже через 10 хвилин той же Ткачук змарнував вихід 1 на 1 з воротарем, змістившись з лівого флангу. Напевне, після даного епізоду всі вболівальники, і не тільки, згадали про те, що коломиянам не вдається забити бодай гол в першому таймі вже протягом останніх п’яти матчів. Так сталось і в даному поєдинку, хоча наприкінці тайму вже тернопільчани могли відкрити рахунок, небезпечно пробивши по воротах Раковіци.

Другий тайм розпочався з обопільних атак і було помітно жагу обох команд до перемоги. Та все вирішилось на 74 хв. Коломийський стадіон Юність вибухнув від ейфорії. Той же Олександр Ткачук розібрався в штрафному майданчику гостей з кількома захисниками (не гірше чим колумбійський нападник Фалькао у фіналі Ліги Європи) та пробив повз воротаря ФК Тернопіль. Через 11 хв воротар тернопільчан через власну помилку змушений був фолити у власній штрафній, це й призвело до пенальті, яке переконливо реалізував Ткачук Олександр, оформивши дубль. Матч завершувався за суттєвої ігрової переваги Карпат, але вболівальники більше голів не побачили.

2-0 у підсумку, хороший старт Коломийських Карпат в Аматорському чемпіонаті України. А вже в неділю на стадіоні Юність коломияни прийматимуть Івано-Франківський «Тепловик». Початок матчів о 14.00 та 16.00. Вболіваємо за наших!