"Покуття" Коломия — "Шахтар" Донецьк — 0:1.

Пропонуємо відвідувачам сайту ФК Карпати Коломия унікальне відео.

В 1/16 фіналу "Покуття" двічі помірялося силами з однією з най-сильніших команд України — донецьким "Шахтарем".

Перший матч відбувся в Коломиї.

"Покуття" Коломия — "Шахтар" Донецьк — 0:1.

"Покуття": Мотиль, Луцик, Курліковський, Дяків, Ковальчук, Сергенюк, Тодорів (Гребенюк), Скоков, Борисевич (Гуцуляк), Палій (Тібілов), Клапчук. "Шахтар": Кураєв, Леонов (Смигунов), Мальований, Щербина, Узаков, Коваль, Купцов, Онопко (Бєліченко), Орбу, Кривенцов, Воскобойник.

Судді: Шельменко (Київ), Калита, Боднарчук (обидва Чернівці). 10000 глядачів.

Гол: Орбу, 78.

Гра проходила в напруженій боротьбі. Господарі поля намагались не по­ступитись ініціативою своїм грізним суперникам. В першому таймі Віталій Скоков виходить один на один з воротарем "Шахтаря", але його грубо збиває захисник гірників Ігор Леонов, за що отримує жовту картку, а мав би, ма­буть, одержати й червону. Двічі втратив реальні шанси відкрити рахунок Во­лодимир Борисевич, не зумів також переграти Кураєва й Валерій Гуцуляк, що вийшов з ним один на один. Досвід взяв гору. Наприкінці зустрічі Ген-надій Орбу головою забиває коломиянам єдиний в цій зустрічі гол — 1:0 пе­реміг "Шахтар". "Покуття" хоч і програло, але показало справжній бійцівський характер і непогану колективну гру.

{youtube}PVDlMJsf-Ls{/youtube}

Матч-відповідь відбувся в Донецьку на стадіоні "Шахтар".

"Шахтар" — "Покуття" — 7:1.

"Шахтар": Кураєв (Шутков), Леонов, Смигунов, Ященко, Попов, Ателькін, Узаков (Щербина), Онопко, Орбу, Кривенцов, Матвеев.

"Покуття": Мотиль, Дяків, Ковальчук, Курліковський, Горук, Скоков, Клапчук, Палій, Тодорів, Тібілов, Борисевич.

Судді: Безрук, Глущенко (обидва Луганськ), Стоян (Алчевськ), 500 гля­дачів.

Голи: Попов, 7, Онопко, 38, Ателькін, 47, Матвеев, 67, 71 (11 м), 85, Кривенцов, 90 (11 м), Палій, 53 (11 м).

Матч пройшов при повній територіальній і ігровій перевазі гірників. Різниця в класі й позначилась на кінцевому рахунку гри. Тим більше, голов­ний тренер "Шахтаря" Валерій Яремченко виставив на цю гру оптимальний і бойовий склад. Вже на початку гри капітан гірників, гравець національної збірної України Сергій Попов відкриває рахунок. В кінці першого тайму гра­вець олімпійської збірної України Сергій Онопко забиває другий гол. З ра­хунком 2:0 команди пішли на перерву.

Початок другого тайму став успішним для ще одного "олімпійця". Сергія Ателькіна, що забив третій гол. Коломиянам втрачати вже було нічого, тому вони почали грати у відкритий футбол. Чергову атаку коломиянина Гочі Тібілова зупинили в штрафному майданчику недозволеним прийомом і суд­дя, без вагань, показав на одинадцятиметрову позначку. Штатний пеналь-тист "Покуття" Павло Палій не схибив і воротарю національної збірної Ук­раїни Дмитру Шуткову довелося витягти м'яч з сітки своїх воріт.

Коломияни і надалі атакою відповідали на кожну атаку гірників. Двічі виходив один на один з Шутковим Борисевич, але переграти його не зміг. А гірники своїх шансів не втратили. Тричі відзначився кращий бомбардир Шахтаря" Олег Матвеев (один раз з пенальті), а останню крапку в цьому матчі, теж з одинадцятиметрової позначки, поставив ще один гравець олімпійської збірної Валерій Кривенцов. Поразка з великим рахунком для Покуття" в майбутньому має стати серйозним уроком, а дві зустрічі з Шахтарем" збагатили коломйян досвідом, який згодиться в майбутніх фут­больних баталіях різного рангу.

All for Joomla All for Webmasters